Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg annyira elismert...

Tényleg annyira elismert zenész Lady Gaga?

Figyelt kérdés
Itt nem arra gondolok, hogy a média felkapta és sokan szeretik, hogy jól play back-el, hanem hogy tényleg nagyon képzett és nagyon jó élőben? Nem csak egy hóbort, mint mondjuk az emo?
2012. febr. 8. 23:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Lehet őt utálni, vagy szeretni (én sem vagyok oda érte) de Lady GaGa bizony bizony az évtized nagy felfedezése. Most, hogy meghalt Amy Winehouse, és Britney sem nagyon arat sikereket egyértelműen Lady GaGa maradt az, aki meghatározza a zenei életet. Én zenei berkekben mozgok, sajnos azt veszem észre, hogy a magyaroknak nincs fülük a jó zenéhez. Lady GaGa jó. Lehet, hogy néha playback-el, lehet, hogy néha nem túl észszerű ahogy cselekszik (levágott fejjel való éneklés), de Lady GaGa az Lady GaGa. Ugyan Winehouse egy grammy-díj kiosztó gálán nyert 6 grammy-t, még a Ladynek kellett hozzá kettő gála, de igen. GaGa ha zenél holnaptól, ha abbahagytja megmarad. Mert akárhogyis, de amit csinál az jó! És aki ezt nem így hallja, annak nincs füle. Az EMO egy stílusirányzat, GaGa nem. Az EMOnak sem áldozott le, csak mostmár nagyon kevesen szeretik őket. És GaGa is megosztó lesz 4 év múlva. De most még új. GaGa marad. Ha tetszik ha nem
2012. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Lady Gaga soha nem playback-el, rendszerint ki is kéri magának. :)


Íme egy video, hogy milyen is élőben. Véleményem szerint fantasztikus. Egyébként mindenki maga döntse el, bejön-e neki, egy biztos, a hangja nagyon ott van.


http://www.youtube.com/watch?v=L1arCNHEWUI&feature=fvst

2012. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, tudom, hogy nem egy valaki az emo, hanem stílusirányzat, csak nem jutott jobb eszembe hírtelen! Köszi a válaszokat! Én is úgy gondoltam, hogy szupi az egész csaj, ahogy van, csak megerősítést szerettem volna.:)
2012. febr. 9. 00:18
 4/21 anonim ***** válasza:

#1


Hangja tényleg van, viszont a szövegek olyan semmitmondóak, anélkül pedig nem jó egy zene.

Na jó, jónak lehet jó, de nem kiemelkedő/nagyszerű/legendás.

2012. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


#4-es

Nem is ez a cél. Nem feltétlenül. Joplin, Hendrix, Big Mama még legendás dalokat énekeltek. Ma már legendásat írni sem lehet, mert a mai fiatalok füle nem erre van szakosodva. Itt a Hálenda meg a Mizu korában ne várjátok,hogy majd pont GaGa fog világmegváltó dolgokról énekelni. Ugyan tény, vannak dalszövegei amikben kiáll a melegekért, és úgy ánblokk a LMBT társadalomért. Szerintem ez (ha nem is legendás) de példaértékű. A dalszövegeit pedig majd a gyermekeink igenis legendásnak fogják megismerni! :)

2012. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Van egy kis igazság abban, amit mondasz, bár többnyire más véleményen vagyok.

Ha meg tényleg még 20-30 év múlva is fognak emlékezni rá és a szövegeire, akkor I don't want to live on this planet anymore.

2012. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Akkor Go to mars, mert emlékezni fognak. Nem vagyok oda érte, nem hallgatom minden nap (inkább a metal, és a komolyabb zene áll hozzám közel), de akkor is emlékezni fognak rá. Sajnos..

Első voltam.

2012. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
nem értem ha metalt és komoly zenét hallgatsz hogy mondhatod azt hogy lady gaga a meghatározó személyisége a mai zenének... túl sokoldalú és relatív dolog a zene, ahhoz hogy ezt kijelentsd. számomra semmi nincs ami megfogjon benne, nekem semmit nem jelent lady gaga
2012. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert te nem vagy zenész, mint én. A magyarok zenei füle nagyon gagyi.
2012. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Mármint igaz, de nem csak a magyarokra.

Akinek nincs valamilyen zenei képzettsége, annak nincs zenei hallása, de ez a világon mindenhol így van.

Magyaroknak esetleg a zenei ízlésük a gagyi, de ez szintén globális, ha pl. azt nézzük, hogy a legnézettebb youtube videó egy Justin Bieber videóklip.

2012. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!