Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek hasonló együtteseket...

Ismertek hasonló együtteseket mint pl. : A Day to Remember, Skillet, Papa Roach, Sum 41, Simple Plan?

Figyelt kérdés

2012. febr. 12. 17:28
 1/5 anonim válasza:

aha: D

The fray.

2012. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Blink 182, Plus 44, Rise Against
2012. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

persze :)

Halestorm (női énekes)

A skylet Drive, Pierce the Veil, Sleeping with Sirens, Get Scared (ez nagyon jó banda), Flyleaf (szintén női énekes), Hey Monday, Escape The Fate, Black Veil Brides, Lostprophets.Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem :)) ezek mind hasonlóak a ritmust és mi egyebet tekintve, igaz a stílus némelyikben eltér, de mindegyik nagyon nagyon jó banda :))

2012. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Red,Red,Red,Red,Red(igen,ez egy zenekar).

A leges legjobb zenekar a világon,én is ezeket hallgattam,de aztán egyszer egy barátom mutatta,nem hittem el neki hogy ez a legjobb,de ez a zenekar amit idáig letett az asztalra,azzal nevetségessé teszi a többi hasonló stílusú zenekart,annyira jó,mindeképp hallgasd meg,nincsenek töltelékszámok,sőt,az albumokon a "legrosszabb" szám az már szinte jobb mint az itt felsoroltaktól a legjobb:)

2012. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Disturbed
2012. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!