Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan lehet szerezni jó...

Honnan lehet szerezni jó minőségű magyar instrumentalokat?

Figyelt kérdés

Az instrumental egy adott dal énekmentes változata, tehát csak a hangszerek hallatszanak és az esetleges digitális effektek.

Vastag Csaba - Már tudom című számának keresném az instrumentalját sok más magyar slágeré mellett, de eddig sehol sem találtam meg őket.

Tudom, hogy a külföldi előadók közül se mindenkinek szokása ezeket közzétenni, ez esetben meg lehet oldani, hogy például egy lossless (veszteségmentes) fájlból (pl. .ape) kiszedjem az éneksávot és így elérjem, amit akarok?


Ha bármiféle SEGÍTŐ információ a birtokotokban van, légyszíves segítsetek! Szeretnék minőségi instrumentalra énekelni és nem holmi mezei midis karaokéra! :)



2012. febr. 12. 21:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Többek között érdekelne még a "VIVA Comet Allstars - Ha Zene Szól" zenei alapja is - persze az eredetire gondolok, nem midire.
2012. máj. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!