Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én nem tudom túltenni...

Csak én nem tudom túltenni magam azon, hogy a Compact Disco jutott tovább?

Figyelt kérdés
sztem jól lefogunk égni vele, sőt a külföldiek is már most kommentelik, hogy jó a szám, de szar az énekes...-.-
2012. febr. 14. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nezted az euroviziot eddig lathattad hogy gagyibbnal gagyibb szamok vannak es az az orszag nyer aki jol tud nyalizni, vagy epp politikailag ajanlott nyernie. ez nem a dalokrol szol. ferjem kulfoldi es zenesz, es azt mondta hogy meglepoen jo ez a dal, tul jo is az euroviziora. igaz az enekes gyenge de nem hiszem hogy szegyenkeznunk kell majd a sok gagyi kozott. nyerni ugysem fogunk, meg akkor sem ha a vilag legkivalobb eloadojat kuldenenk.
2012. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy, úgyis szimpátia alapján szavaznak. Emiatt úgyis esélytelen, hogy igazán jó helyezést érjünk el.
2012. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
inkább ők, mint királyék és a többiek... szerintem az összes dal gyenge volt.
2012. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 1/3

na mind1 is, de legalább nem csak az én véleményem az, hogy az énekes nem a legjobb. ezzel az ábrázattal meg sztem úgysem fog senki ránk szavazni, még az is dob egyet rajta..

2012. febr. 14. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarok a Compact Disco mellett sem érvelni, az sem a legjobb választás, de sok szar közül talán a legjobb.


Magyarországon mindig is csak a legalja fos énekesek jutottak az Eurovizioba (azt sem tudom hogy kell leírni).


És ne foglalkozz azzal, hogy leégetik az országot, a világ fele vagy azt sem tudja mi az a Magyarország, vagy tudja és nincs róla jó véleménnyel.

2012. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Én alapból utálom a magyar zenekarokat de sztem a monsoon-nak kellene kimennie!
2012. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az elsővel értek egyet, ez nem a zenéről szól, sajnos :(
2012. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!