Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SÜRGŐS NAGYON! Behringer...

SÜRGŐS NAGYON! Behringer V-ampire LX112 Megér 100 EURÓT?

Figyelt kérdés

Az egyik haveromnak van egy ilyen erősitője és egyáltalán nem használja csak megvette magának jóval drágábban.

Felajánlotta nekem hogy 100 Euróér elkapom.

Mikor nála próbálgattuk szörnyen mély hörgős hangot tudtunk kihozni belőle,de most hogy youtubon hallgatom nagyon jó hangja van.


Szerintetek megéri megvenni próbákra (vagy itthoni gyakorlásra :D)?

Fontos lenn a gyors válasz.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 14. 13:43
 1/3 A kérdező kommentje:
2012. febr. 14. 13:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó hogy megér annyit! újonnan 80.000Ft.... meg a haverod valószínűleg béna hozzá hogy beállítsa... de vidin meg pc-vel generálták az effekteket szal. ne arra számíts hogy olyan hangja lesz... de a Behringer erősítők szerintem jó jószágok... de lehet csak át akar b@szni mert esetleg te is kezdő vagy szal. ha megveszed vigyél magaddal egy olyan embert aki ért hozzá mert lehet valami baja van... de ha nincs akkor azt mondom vedd meg!!!
2012. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már későn válaszolok, de a hangszerész, akihez járok beállíttatni a gitáromat, kb. 35 éve foglalkozik hangszer és erősítő javítással, ő kimondottan felhívtam a figyelmemet, hogy a Behringer-t kerüljem. Nagyon jól szól és tényleg az egyik legjobb amikor működik, de a legtöbbet ezt a márkát hordják hozzá, mert 1-2 év után mindig összesz@rja magát benne valami.
2012. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!