Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan szerezzünk ihletet a...

Honnan szerezzünk ihletet a rap-hoz? (SŰRGŐS! )

Figyelt kérdés

Az életről akarunk rap-pelni de nem jön ihlet!Honnan szerezzünk?

Előre is köszi! :)


2012. febr. 15. 14:55
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani, mindenkinek máshonnan jön, egyszerűen csak jön. Egy olyan helyet kell keresni, ahol nyugodtan lehetsz, nincs semmi befolyásoló tényező, külső hatás. Ez lehet este amikor lefeküdtél aludni, vagy egy kiadós sz@rás közben vagy egy hely amihez sok emlék fűz. Ezt neked kell megtalálnod.
2012. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

rapzenék arról szólnak, hogy milyen részeg vagy, és milyen szegénységben élsz. Ne aggódj, nem baj az sem, ha még életedben nem ittál, mert mondjuk 14éves vagy, és az se zavarjon, ha szüleid milliomosok, mert a rapzenészeknek arról kell énekelniük, hogy berúgtak, és a nyomor szélén állnak.

szép egy műfaj :D

2012. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el hogy milyen érzelmeket tartalmazzon, például szomorúság, szerelem, harag, öröm, stb. Aztán döntsd el hogy kiket, miket, szeretnél benne megemlíteni, vagy hogy kire, mire szeretnél rácélozni. Ne várd az ihletet a semmiből, gondolkozz, néz bele a lelkedbe hogy mit érzel ha a világra és az életre gondolsz. Hiszen azt írtad hogy az életről szeretnél vagy szeretnétek Rappelni. Bocs de többet nem tudok tanácsolni, igaz hogy szeretem a Rapet de sose csináltam, az én lelkemben a ritmusa szól :D (9 éve Hip Hop táncos vagyok). Sok sikert a Rappeléshez.
2012. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül nyugott környezetben jön az ihlet


-veszekedés közben/után

-alvás előtt

-pihenés közben

-álmosan

-kora reggel

-esőben

-kifeküdve egy kertbe, rétre

2012. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!