Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi ideig kell maximum...

Mennyi ideig kell maximum dobolni, hogy egy rockbandában játszhassak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Stephen Hawking már 1989-ben meghatározta, hogy maximum 4 hónap 14 nap és 11 órán keresztül kell dobolni, hogy egy rockbandában játszhass"

2012. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amilyen hülye vagyok, még rá is kattintottam a linkre... :)
2012. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs semmi ilyen etalon vagy szabály erre ez egy hülye kérdés.... bocs :D

akkor kell amikor te úgy érzed vagy amikor kedved tartja... úgy is egy csomó embernél van az amire én is azt mondanám hogy maradtál volna inkább a csörgőnél... de ezt majd te tudod mikor állsz rá készen... :D

2012. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiválasztasz egy konkrét dalt, és megpróbálod végigdobolni. Ha nem megy, akkor még nem vagy kész. Minden ember máshogy működik, és az sem mellékes, hogy ki mennyit gyakorol naponta. Minél többet gyakorolsz, annál gyorsabban fogsz fejlődni. De ez nem újdonság. :)
2012. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik/milyen együttesbe állsz be. Mik az elvárásaik.
2012. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!