Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok nekem blues előadókat?

Mondanátok nekem blues előadókat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Komolyan ennyire hülyének kell lenni ahhoz, hogy ne értsd meg a kérdést ?

Ezt én is megtudtam volna csinálni, de azért tettem fel a kérdést, hogy olyanok válaszoljanak, akik otthon vannak a témában, és érdemben hozzá is tudnak szólna. Képesek véleményt nyilvánítani, és olyan előadókat mondani, akiket érdemes hallani.

2012. febr. 19. 21:05
 3/15 anonim ***** válasza:
Deák Bill gyula. nekem best of.
2012. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A kérdés információkérő és nem véleménykérő, így információt kaptál. Ha azt írod le a kérdésben amit most a válaszban, akkor olyan válaszokat kapsz. Kérlek ne kérj számon olyan dolog miatt, amit nem írtál le, mert itt csak arra lehet válaszolni amit leírsz, és nem arra amit amúgy gondolsz.
2012. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nehogy már kioktass, basszus.


Ne nézd már annyira ügyetlenek és lustának az embert, hogy ne tudja felütni a Wikipédiát, azt' tájékozódni. Nézz szét, megannyi kérdést látsz itt az oldalon, amelyek ennyiből állnak, és csókolom.

Nem értem, mit akartál elérni a válaszoddal.


2. válaszolónak köszönöm egyéként, ő meg tudta érteni a kérdést.

2012. febr. 19. 21:11
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy oké, lehet, hogy le kellett volna írnom, de gondoltam, tudtok ti így is mondani előadókat.
2012. febr. 19. 21:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem Kenney Wayne Shepherd nagyon jó. Nem vagyok kimondottan blues fan, de az ő blues-rockos stílusa és gitár-virtuozitása padlóra küld :)
2012. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. febr. 19. 21:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha blues, akkor Johnny Winter nekem alap:-)

A legjobb albuma a John Dawson Winter III, bár ez inkább a rock and rollba nyúlik át, de hihetetlen jó számok vannak rajta.

Vagy BB Kinget tudom még mondani.

2012. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként hazai vonalon nekem is Deák Bill a favorit:-)
2012. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!