Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy gitárom, de tudásom...

Van egy gitárom, de tudásom semmi, tanárhoz nem akarok járni, csak úgy itthon zenélgetni rajta, hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

íme a gitáregyetem első 10 leckéje:

[link]


teljesen az alapoktól oktat, nagyon jó, én is ezek alapján tanultam. sok sikert! ;)

2012. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ez az oldal, kösziszépen, hálám örökké üldözzön :)
2012. febr. 21. 21:54
 3/14 anonim ***** válasza:
csak arra figyelj, hogy a videóban amit eeeee-dúr néven emleget, azt é-dúrnak ejtjük, csak a videó készítője is biztos nagy szakértő volt..:D meg lehet van még benne jópár ilyen hülyeség, én nem bírtam végignézni:D
2012. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy E-dúrnak, vagy É-dúrnak ejtjük teljesen irreleváns és egyáltalán nem hiba...
2012. febr. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

de az

szegény kölyök aki ott tanult meg gitározni, összefut igazi zenészekkel, és hülyének fogják nézni :D

2012. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fogják hülyének nézni, ellen most téged jó páran hülyének néznek, ebben biztos lehetsz...
2012. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
rendben, tanulj hülyeségeket.
2012. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
E-dúr, vagy É-dúr? Teljesen mindegy... Úristen.
2012. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nem igazából, nem az a gond, ha rosszul tanulja meg.

de ha már a "tanár" sem tanult meg gitározni, akkor lehet, hogy más hülyeséget is tanítani fog, fontosabb dolgokból. részletkérdés hogy hogy ejti az akkord nevét, illetve azt egy pillanat kijavítani, nem is azzal van gond, de (nem néztem még meg a videóit), mi van, ha technikai dolgok közül is fasságot tanít? Mert egy biztos, ő sem tanult sehol zenélni. és egy rossz technikát nehezebb kijavítani

2012. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ez olyan, mint hogy ha egyszer nem rakod ki az indexet egy utcában, ahol csak te vagy, az ugye annyira nem egy nagy hiba. de ha az oktatód is úgy tanítja meg, hogy óóhát nemkell azt mindig, elég ha forgalomban használod az indexet, akkor nem tanul meg az ember gitározni. ezért kell egy zenesulis tanárnak is zeneművészetit végeznie, vagy egy magántanárnál, aki könnnyűzenét oktat, nem árt, ha pl megjárta kőbányát. az akkord ejtése egy pici hiba, de innen látszik, hogy a videón látható srác a büdös életben nem járt tanárhoz, max egy könyvből tanult meg pár akkordot. na de ezen kár vitatkozni, úgyis én leszek lenézve

mindenesetre ajánlom figyelmedbe a gitartanfolyam.hu-t, ha akkordokat akarsz tanulni, és dalkíséretet, akkor pedig a muszty-dobayék gitásuliját. ők már értenek hozzá.

Ha tudsz angolul, később érdemes youtubeon nézni leckéket, milliószámra vannak tök jó anyagok fent:)

2012. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!