Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem engedi a YouTube h...

Miért nem engedi a YouTube h feltegyek egy feldolgozást?

Figyelt kérdés
nem engedi h feltegyem a remixemet az egyik david guetta számból. azt írja a szerzői jogok miatt csak 10 országban érhető el. mar mindenhogy próbálkoztam de nem engedi. egy csomo embernek fennt van a remixe ugyanazzal a címmel, ők érdekes módon fel tudták tenni, de én nem... ez miért van? mit lehet csinálni? Kérlek segítsetek!!
2012. febr. 22. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

valaki direkt ki akar cseszni veled:D

nemám.szerzői jogok jól írtad, az meg hogy másoknak fent van sztem azért lehet mert még nem törölte le a youtube mert ők korábban felrakták, de valszeg azok is törlődni fognak később

2012. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

DE NEM!!! valaki később rakja fel mint én és neki engedi!:(

azért lehet, mert az ő országában nem tiltották le? nem értem...:ss

2012. febr. 23. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

ja ,azt hittem magyarokról dumálsz


igen meg is válaszoltad a kérdésed

2012. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egy csomo fennt van... de van magyartól is fennt, és neki engedte. más országot jelölt a regisztrációnál v mi?

már 4szer megváltoztattam az országot, de még mindig nem jo-.-

2012. febr. 24. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!