Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az éneklésre születni kell?...

Az éneklésre születni kell? lehet belőlem híres énekes? (úgy vélem nincs lehetetlen)

Figyelt kérdés

úgy hallottam hogy mindenkiből lehet énekes amatőrből is.

na szóval ha például én elkezdenék énekelni bele adni mindent tényleg 5-6 évig járnák énektanárhoz lehetne belőlem híres énekes? most még csak 14 éves vagyok de megtennék mindent azért hogy jó hangom legyen ( a kedvenc énekesem Chester Bennington a Linkin park-ból) Chester ő ezzel a hang-al született de én úgy gondolom hogy lehetetlen nincs nem létezik! szóval akárkiből lehet jó énekes csak hinni-e kell és akarnia! de viszont rengetegszer amikor éneklek amatőr szinten magast egyáltalán nem tudok kiénekelni ha meg meg is próbálom megfájdul a torkom és olyankor mindig valamiért elgondolkodom hogy megfogom én ezt tudni csinálni? hasonló hangot mint chester? vagy olyan híres énekes lenni? és ilyenkor megállok! hiába úgy gondolkodok meg tudom hogy nincs lehetetlen meg hinni és akarni kell és mindent elérhetsz de valamiért amikor meghallom magam énekelni akkor azt mondom hogy hát tényleg meg fogom csinálni? nem tudom miért ne is kérdezd kételkedem magamban pedig tudom hogy nem lenne szabad!

ti mit gondoltok? lehetne belőlem is olyan énekes mint Chester?

Itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=Gd9OhYroLN0&ob=av2n

http://www.youtube.com/watch?v=kXYiU_JCYtU&ob=av2n

olvastam én már az életét is nagyon rossz élete volt drogozott,derpessziós volt...stb és még is milyen híres ember lett!



2012. febr. 23. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha komolyan erdekel a dolog, menj el enektanarhoz, nincs mirol beszelni.
2012. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg! tanulj, képezd a hangod! az nem jó módszer, hogy erőlteted a magas hangokat - mint ahogy a sportoló sem erőltetheti túl magát, mert lesérül, és visszaesik. Biztos hogy adottság is kell jozzá, a hangszálak hosszától is függ - amin nem lehet változtatni. De az idődbe belefér, hogy próbálgasd, mihez van tehetséged.

sőt, többet is próbálhatsz- hangszer? (az nagyon jó lenne az ének mellé) rajz? tánc? majd meglátod, mi az amihez a legtöbb kedved van.

2012. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen közben gitározni is tanulok meg utána zongorázni csak én az egészet egy éneklési pályára szeretném fektetni! szóval az éneklés lenne az életem azért megteszek mindent hogy olyan legyen a hangom amilyet én is szeretek és mások is.
2012. febr. 24. 07:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ilyen híres énekes váljon belőled, nem csak az énekhangodnak kell jónak lennie, hanem az anyagi helyzetednek is... Mert lehet neked akár gyönyörű hangod is, ha nincs pénzed arra, hogy saját magadat "reklámozd".

De gyakorolj sokat, és tényleg ne add fel! Menj el ahhoz a énektanárhoz, és hozz ki magadból mindent! És ha úgy érzed, hogy nem fog menni, akkor se torpanj meg. Helyezz ki magad elé egy célt, és teljesíts aszerint.

És sok szerencsét, mert hát az is kell hozzá :)


Ja, és ha egyszer híres énekes válna belőled, akkor írd ide, hogy ki vagy, és garantáltan meghallgatom a számaidat :D:D

2012. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Esküszöm hogy megírom neked csak tényleg neked legyen igazad nem adom fel mindenféle képpen ez az egy célom van hogy híres legyek és nagyon jó legyen az ének hangom:D
2012. febr. 25. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezzel úgy vagyok, hogy tényleg nincs lehetetlen és mindent csak akarni kell ;) hajrá :D
2012. febr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3453072-hogy..


itt a harmadik válaszoló eléggé részletesen leírja a dolgokat és a segítségét is felajánlja. Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, vesztenivalód nincs.

2012. dec. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
letelt az 5-6 év :) kiváncsi vagyok, mi lett ennyi idő után? Ha nem akkor is...
2017. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!