Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Andy Sixx vagy Oliver Sykes a...

Andy Sixx vagy Oliver Sykes a tehetségesebb?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok. :) Most csakis a tehetséget nézzük. Ne legyetek elfogultak.

2012. febr. 25. 16:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*Andy Six
2012. febr. 25. 17:13
 2/22 A kérdező kommentje:
Na jó amúgy Six vagy Sixx? :D Mindenhol máshogy van.
2012. febr. 25. 17:14
 3/22 10inchhero ***** válasza:
hát a külsőtől eltekintve (mindkettő elég homok) Andy Sixx :D Neki olyan faja mély hangja van, Oliver meg csak egy retek... énektehetség nélkül -.-
2012. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 10inchhero ***** válasza:
de ha ilyeneket hallgatsz, ajánlom figyelmedbe az Alesana-t :D ők sokkal jobbak :D
2012. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kösziii meghallgatom. Amúgy szerintem is Andynek jobb hangja van. Olyan mély szexis. :D Szerintem nincs baj sem Oliver sem Andy kinézetével. :D
2012. febr. 26. 20:39
 6/22 anonim ***** válasza:
először is Andy Biersack. :D másodszor pedig elég nehéz hasonlítgatni őket mivel Andy énekel (ok azért screamelni is tud :D) Oliver pedig csak screamel. mondjuk mostanában inkább ordibál de most ez nem lényeg XD de ha úgy nézzük akkor Andy tehetségesebb mert ugye ő screamel és énekel is... bocs sok a szóismétlés :D
2012. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Andy <3 :D
2012. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Elösször is az mindig is Six volt EGY ismétlem EGY!!!!!! "x"-el. SOSEM volt Sixx csak a bugyuta fangörlök kezdték el irkálni mert össze keverték Nikki Sixx - el. És most már a Biersack-on fut. De az eredeti kérdésre válaszolva: Andy Biersack<3 Prophet of the BVB&Army!
2012. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
Andy Biersack, egyértelmű. :) Szerintem is azért, mert énekelni is tud normális hangon, különben meg nekem - mint nem-zeneszakértő - azért is jön be jobban Andy hangja, mert férfiasabb, és a screamjét jobban megértem, mint Oli-ét. Utóbbitól kiráz a hideg, mert csak értelmetlen ordítozást hallok. :/
2012. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Andy.
2012. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!