Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy baj ha a Suicide Silence...

Nagy baj ha a Suicide Silence a kedvenc együttesem?

Figyelt kérdés
összes számukat szeretem :/ ez vajon a csajoknak bejön?
2012. febr. 27. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Ugyan fogalmam sincs kik ők, de erre szokták mondani , h ízlések és pofonok.
2012. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jézusom.

ha neked azon múlik, hogy mit hallgatsz, hogy mi jön be a csajoknak, akkor eléggé nagy a baj ._.

2012. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert ez olyan együttes ami a csajok a legtöbbje nem hallgat ilyet és nem is tetszik neki :/ de nekem viszont szinte csak ilyeneket hallgatok :)
2012. febr. 27. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:

figyelj

én csaj vagyok és csak rockot, metált és punkot hallgatok, és nem érdekelnek az olyan pasik akik nem. azoknak nem akarok tetszeni aki ezért elítélne. ilyen egyszerű

2012. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már miért lenne baj? Mindenki azt hallgatja, ami tetszik neki... :| Sz*rd már le, mi jön be másnak. :D Nem érdemes azért popot meg dubstepet meg ilyeneket hallgatni, mert valakinek az jön be, miközben neked a deathcore tetszik.
2012. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

de unom már ezeket "gáz vagyok" kérdéseket.... szánalmas vagy inkább! most azt várod majd hogy biztos mekkora arcnak fog tartani téged hogy ilyet hallgatsz.. ez tök nagy kreténség... ki nem szarja le mit hallgatsz amíg neked tetszik? a másik meg ez olyan hogy te úgy mész oda egy csajhoz csumi "béla" vagyok és suicide silencet hallgatok!?

én is ilyen zenéket hallgatok és mégis 2 évig jártam egy csajjal aki meg csak hip-hop-ot meg rnb hallgatott...

nőj fel fiam! :D

2012. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szard le... ilyen egyszerű.
2012. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is bírom őket, sőt, nekem a BMTH a kedvencem, amit rengetegen fikáznak is. De mit teszek? Felveszem a pólójukat ugyan úgy, hallgatom a számaikat, mert tetszik, szeretem, illusztrálja a gondolataimat.

Én alapjáraton szeretem az olyan fiúkat, akik hasonlóak, de így, hogy azért "dobnád" őket a kedvenc banda címről, mert nem túl népszerűek a csajoknál, szánalmasnak gondolnálak.

14L

2012. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!