Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zene nélkül mit érek én?

Zene nélkül mit érek én?

Figyelt kérdés

Az aggaszt, hogy látom a többieket meg hallom mindenfelé, hogy annyira szeretnek zenét hallgatni. Én is szeretek, csak engem nem villanyoznak fel annyira, bár nem is csodálom...

Régen jobban szerettem zenét hallgatni, tanácsokat meríteni, jobb kedvet kapni, de most, ha zenét hallgatok inkább csak megfájdul a fejem és mogorva leszek. Valószínű mert régen volt stílusom, hogy miket hallgatok, az utóbbi időben meg csak sodort a társadalom és azt hallgattam amit ők, csak hogy befogadjanak. Ergo másoltam őket, aztán ha beleuntam valami egészen cikibe fogtam.

Jelen pillanatban a telefonom tele van Lady Gagával (azért őt szeretem),

ókori görög dalokkal (nem vicc),

középkori, reneszánsz és néhány újkori klasszikus művel (gondolok itt Handel, Bach, Mozart...)

és gépen még Verka Szergyucskát szoktam hallgatni.

De egyszerűen nem elégít ki a zene. Mit tudnék tenni?


2012. márc. 1. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan zenét, ami kielégít.
2012. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy tök jó oldal ahol rengeteg új előadót,zenét találhatsz mindenféle stílusban.

2012. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!