Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem nézne ki hülyén suliba...

Nem nézne ki hülyén suliba fellépni dobos nélkül, csak énekes+sologitár?

Figyelt kérdés

blink182 ,green day számok lennének, max 3


annyi embert megkérdeztem és elég sok visszautasítást kaptam sajna:\

és már alig van idő, lehet bele kéne törődnöm hogy vagy fellépünk dobos nélkül, vagy egyáltalán sehogy


2012. márc. 2. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

mit jelent a sologitár és a kéne?


Nagyon kell az a dobos? És ha kirúgod a gitárost is, és csak úgy acapella…

2012. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól össze lehet hozni, de a szólógitárnak magába elég kevés a hangja, ahhoz illik egy basszusgitáros, ahhoz meg már egy dobos..:D sokkal jobb lenne szerintem, ha akusztikus gitáron játszanád az akkordokat, és ének+akusztikus gitár felállásban tök jól össze lehet hozni
2012. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen nagyon kell a dobos. áhh basszgitárt az emberek nagyrésze nem si hallja:D


ilyen számokat akusztikuson, az meg olyan béna:\

2012. márc. 2. 22:34
 4/6 A kérdező kommentje:
én vagyok a gitáros, nem rúgom ki magam kedves első
2012. márc. 2. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:

nem béna, sokkal értelmesebb mint ha csak szólógitár lenne, csak ne kvintakkordokat játssz, hanem teljes akkordokat.

basszusgitár pedig muszáj, egyrészt hallják az emberek, másrészt meg ha nincs is olyan feltűnő dolga, a hiánya annál észrevehetőbb

nagyon idegesítő, ha nincs egy dalban basszushangszer, mert úgy nincs az egésznek alapja

2012. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az biztos. Basszer és Dobos is jó lenne ha volna... de szerintem is ha át dolgoznád a számokat akusztikussá, kicsit más köntösben előadni, akkor még elég jó is lehetne, de ha úgy játszod ahogy van az eredetileg akkor, dob és b.gitár nélkül nem lenne jó szerintem. Szóval vagy hagyd ezt és keres egy zenekart, vagy add elő akusztikusan.
2012. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!