Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » DragonForce vagy hammerfall?

Valaki a tömegből kérdése:

DragonForce vagy hammerfall?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?

2012. márc. 3. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Hammerfall jobb.
2012. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2pac ! MindörökkÉ!
2012. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ma 09:49

Nem azt kérdeztem hogy te milyen zenét halgatsz, hanem hogy szerinted ezek közűl melyik tetszik jobban. Ha egyik se akkor ne írj válszt, mert nincs értelme.

2012. márc. 4. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt külön HammerFall és DragonForce időszakom is. Mostanában inkább a HF-ra vagyok rá állva de szoktam hallgatni DF-t is de megesik az is, hogy keverve hallgatom (mielőtt valaki félreértené egy lejátszási listára veszem fel mindkettőt).. igazából így nem nagyon tudok különbséget tenni úgyhogy Sonata Arctica :P xD
2012. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
teljesen más kategória a kettő. a dragonforce leginkább a sebességre és a technikára megy rá, a hammerfall pedig dallamorientáltabb mainstream-metál. én személy szerint a hammerfallt szeretem jobban, de egyetértek az utolsóval, leginkább Sonata Arctica :D
2012. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy más kategória, a kérdést pont ez miatt raktam fel. Kíváncsi voltam az emberek a zene tehnikáját vagy a dallamosságát kedvelik jobban.
2012. márc. 10. 12:50
 7/10 anonim ***** válasza:
hammerfall
2012. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én mind a kettőt imádom, Dragonforcéban királyok a hosszú szólók, a kitartott hangok, és a szép dallamosság. Ez a dallamosság benne van a Hammerfallban is, A Dragonforce sokkal technikásabb, Hammerfall párti vagyok, bár az Infected album nem lett valami fényes, alig van rajta pár jó szám (666 the enemy within, Redemption, Patient zero, és Send me a sign) A DF új albuma (The Power Within) Pedig valami fenomenális.

Nos a lényeg tehát mind a kettő egy király metál banda, nem kell összehasonlítani, mert ami jó az jó! Szóval szerintem is Sonata Arctica :P Ja meg Sabaton!

2012. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DeathLady válasza:
mind2
2015. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
HammerFall !
2018. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!