Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ez a zene, mi a neve?

Mi ez a zene, mi a neve?

Figyelt kérdés
Helló. Melyik az a zene amiben trombita van kicsit house filingje van nem énekelnek benne és a fővárosi cirkuszban is nyomták ilyen 2009 körüli zene ? Asszem ilyen a dallama : türü dü dü tü tüt tü dürü dü dü tüttüt . De nem biztos már vagy 2 éve ezt a zenét keresem . PLS HELP !!!
2012. márc. 5. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
a második dü dü után nincs egy tü? mert akkor lehet tudom!
2012. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem tudom ,de ha van egy tipped kérlek oszd meg velem !
2012. márc. 5. 21:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy szükségem lenne erre a számra . Már sokat idegeskedtem ez miatt kérem bárkinek bármilyen tippje van ossza meg kérem ,és ha egyszer az életben is találkozok az illetővel meghívom egy sőre vagy megadom az árát
2012. márc. 5. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz ilyen fogyományos..
2012. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt most , hogy érted ?
2012. márc. 5. 21:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Pls nagyon nagyon kéne a segítség retetően fontos lenne nekem ez !
2012. márc. 6. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha le tudnád rajzolni a dallamot egyszerű, ősi egyiptomi jelek használatával.. akkor talán majd beugrik..
2012. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!