Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én vagyok néha néha,...

Csak én vagyok néha néha, észrevehetően pontatlan gitáros egyik nap, míg a másik nap teljesen jól megy?

Figyelt kérdés

ez miért lehet?


sőt azt vettem észre mikor van vmi tétje akkor az izgalommal együtt mintha jobb lennék, szóval nem érzem hogy szarabbul menne, de van hogy itthon tökre bénázok, nyilván a laikus azt mondja mekkora király vagyok, nekem viszont max visszafejlődést jelent


:\


olyan önbizalomromboló néha


2012. márc. 5. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, hogy otthon nem annyira: nincs meg a lelkiállapot, fejben másutt jársz, nem vagy teljesen nyugodt, az ujjaid nincsenek bemelegedve. Ez utóbbi kivételével szerintem nem érdemes erőltetni és kis időre félre lehet tenni a hangszert, majd újból megpróbálni a játékot.
2012. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, egyik nap jó másik nap kevésbé :D
2012. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyan napjaim, amikorúgy érzem, minden sikerülni fog, és ami tőlem reálisan elvárható, az megy is, máskor meg még a legkönnyebb számokat is jól el tudom cseszni.
2012. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!