Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenélhetek e ha?

Stuart Ádám kérdése:

Zenélhetek e ha?

Figyelt kérdés

Ahol lakom a környéken van egy vendéglátó hely 66-os vendéglő. A tulaj megkért hogy egy zártkörű rendezvény keretein belül zenéljek ott.

Elmondása szerint teljesen zárt körű rendezvényről lenne szó, kb 30-35 fő

Amivel zenélni tudnék az a saját hangfalaim, erősitő, keverő, meg laptop és egyenlöre azon a program (virtual dj.) semmi lejátszó csak alaptop.

Na most annyi lenne csak a kérdésem hogy az ugy, legális lenne, vagy ha nem akkor mivel járna, mit kellene tennem hogy legális legyen.

Ha esetleg nem irtam elég infot irdd meg légyszi.

A válaszod elöre is nagyon szépen köszönöm.


2012. márc. 5. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
dídzsézni akarsz? Ha saját számaid vannak, akkor ha jól tudom, csak adóznod kell (kellene) a fizetésed után. Ha más előadók számait használod fel, akkor a Mahasznál kérned kell engedélyt, ami egy évre úgy 340ezer körül mozog, ha jól tudom.
2012. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!