Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szeretnek egyesek a...

Mit szeretnek egyesek a hörgős zenén? (pl Death metál)

Figyelt kérdés

Én magam is főleg rock, néha metál zenét hallgatok. Vannak azonban azok a stílusok, amivel állandóan be vannak azonosítva a rock zenét kedvelők, mint vérhányó sátánisták. Ezekben a zenékben mi a jó? Az énekes azt hiszi, hogy egy Ork, miközben a dobos tönkreteszi a felszerelését. Gitárosokról nem is beszélek.

Annyira nem értek a zenéhez, de ezek zenéhez értők szemével mennyire igényesek egyébként?


Ha valakit megbántotta melnézést, nem sértésként írtam, és még el sem ítélem. Mindenki azt hallgat, ami jól esik...csak érdekelne, hogy miért hallgat valaki ilyet, és mi tetszik benne.



2012. márc. 8. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én asszonyomat már el lehet ezzel kergetni. :D

Ő elsősorban az Ossian-Pokolgép-Moby Dick háromszögben mozog :)

2012. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves 8.


Blind Guardian az én asszonykám egyik kedvence:) ÉN elhallgatom, van sok jó száma, de nem az enyém.

Dio meg csak szimplán egyfajta istenség.

Többnyire a régi bandákat hallgatom (de azoknak az újabb számait is szeretem). Kevés az a fiatal zenekar, akit igencsak szeretek.

Metált meg nagyon válogatom, valahogy az sem az én világom... egy metál banda van, akiért oda vagyok.

http://www.youtube.com/watch?v=xHAoHifynHM

Ők valahogy nem olyan... olyanok. Igazából nem a keménységével van a bajom a metál zenénél, hanem nem is tudom miért nem annyira hallgatom. PM prog és speed metált játszik, lehet, hogy prog metállal kéne próbálkoznom (mert speed nem jön be).

2012. márc. 15. 10:53
 13/15 anonim ***** válasza:

Az is jó. :) Eddig azt hittem, hogy nem igaz hogy 'rocker rockert vonz'.:D

Ha sima progmetál, akkor Queensrÿche - Operation: Mindcrime és Mastodon - Crack the Skye. Ezeket szoktam hallgatni. :)

De az két prog album, amit mesterműnek tartok, mindkettő progresszív death. Vonzanak az ilyen 'korcs'műfajok. :D

2012. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Kezdetben énis ilyen lágyabb zenéket hallgattam mint pl Tankcsapda, Exploited, inkább ilyen punk-rockot.

Ma már el sem tudom képzelni hogy hogy halgathattam olyat. Komolyan lágynak nevezem őket:D Olyat már szinte meg sem hallgatok amiben nincs hörgés, nemtudom hogy hogy tértem át erre az útra. De pl hallgasd meg a The devil came on horseback - Cleansing a leper című számát.

Ha jól tudom 15 évesek voltak amikor megírták, és a legjobb hogy Budapestiek, tehát amgyarok. Nagyon zúznak imádom őket. Amúgy ahogy megfigyeltem ilyen zenékben a magyarok a legjobbak:D

2012. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hörgős zenében? :D:D

Akkor te még nem hallottál a finnekről és a norvégokról :D

A számot nem ismerem de majd meghallgatom :D

És fura, de én valahogy minden műfajt szeretek, nem fordultam be így hogy 'fúdeblackmetálosvagyokmásnemistetszik' :D:D

Meg így hamar meg fogod unni a hörgős zenéket ha csak azt halgatsz :) Mondjuk ismerek olyat aki több mint 20 éve azon él :D

2012. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!