Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani hogy hol tudnám letölteni a Skins 3. -4. évadját FELIROSAN? Már pirateclubon is keresetem de ott nem jók a linkek és sehol sem találom.

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokkal ritkább a videó+felirat megosztása ahhoz képest, hogy X helyen letöltheted a videót, majd Y helyen hozzá a feliratot.


Mivel angol a videó, külföldi publikus torrentoldalon is elérhető, majd a feliratok.info vagy hosszupuskasub.com oldalon van rá felirat. Először keresd meg hogy milyen felirat van, majd olyan videoverziót tölts le hozzá, így nem fog késni vagy sietni a kettő egymáshoz képest. Utána egy mappán belül azonos nevük legyen a fájlpároknak, így a lejátszók automatikusan betallózzák a videó mellé a feliratot.

2012. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!