Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy zene, csak nem tudom...

Van egy zene, csak nem tudom a címét. Ki tudja esetleg, hogy mi a címe? Infó alább.

Figyelt kérdés

Eddig összesen 2x hallottam,egyszer rádióban (kb.1 éve) meg egyszer videón (youtube) 3 éve,be volt rakva háttérzenének, egy Zakynthos-os videón. Na most a videót nem találom,sajna.

A refrénjében valami Ha Hua vagy Wa Hua-t énekeltek.(többször egymás után)

Aki tudja a címét,annak megköszönném.

Ja és nem annak az ázsiai fiúnak a Ha Hua-ja az! (youtuben ez van fenn)


2009. jún. 10. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
én töltöttem fel,mnimum egy köszönömöt kérek,amiért leszedtem a zenéjüket a youtube-ról!válogasd ki,több videónak a zenéje,esetleg hangja van benne,mert nem tudom te melyiket keresed,ezért válogasd ki,ott lesz valahol azok közt a znék közt!link: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy hátha ittvan nézd meg: http://www.youtube.com/results?search_query=ha+hua&aq=f ha itt meglátod azt a videót,akkor:kattint a kép fölötti írásra JOBB EGÉRGOMBBAL,tulajdonságok és ott írja a videó url-jét azt jelöld ki,jobb egérgomb,másolás.aztán(ha megvan a video url-je)írd be(jobb egérgomb,beillesztés)erre e weboldalra a video urljét(beillesztés) *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez az a video,ami alatt a zenéd megy?: http://www.youtube.com/watch?v=DSo3qccAicU

ha igen,akkor ittvan mp3-ban: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
asszem megvan itt ezen a weboldalon is: [link] és ezt aweboldalt így találtam: [link]
2010. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
remélem sokat segítettem,minden választ én írtam mielőtt kérdeznéd!
2010. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kommenteljél már!
2010. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy rohadt kommentet nem tudsz küldeni?!a büdös francba,most megtaláltad a zenét,vagy nem?
2010. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!