Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha gitártanárhoz megyek...

Ha gitártanárhoz megyek feltétlenül kell énekelnem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kell :-) A gitáróra az gitáróra, az ének óra az megint más. Nem hiszem, hogy feltétlenül jó énekhanggal kell rendelkeznie annak, aki gitározni akar megtanulni. Most kezded? Nagyon szórakoztató majd meglátod. Legalább is nekem az. :-)
2012. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ohh oké, mert sok helyen látom, hogy énekelni kell, és én nem éppen szép tiszta hanggal rendelkezek


igen most kezdem, már nagyon szeretnék a húrok közé csapni xD csak ettől kicsit féltem.

2012. márc. 14. 13:29
 3/5 A kérdező kommentje:

am kihez jársz/jártál?

és hol?

2012. márc. 14. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy van ahol KELL énekelni. Székesfehérváron járok egy hangszerboltba, zenészhez. Nem írok itt nevet :-) Nem tudom, lehet, hogy zeneiskolában szigorúbbak én épp ezért nem is mennék oda, mert én ezt egy jó bulinak fogom fel és nem az a lényeg, hogy elvegyék a kedvem a zenéléstől. Amúgy nagyon profi az oktatóm, de közben laza is, szóval ha én azt mondanám, hogy nem akarok énekelni, akkor nem fog szigorúan nézni. Még nem tartunk ott, még nem kezdtünk el dalt tanulni, de én már nagyon várom. Szeretek énekelni és asszem valamennyire tudok is, szóval nem jelentene gondot, de onnantól, hogy muszáj, már nem volna az igazi :-) Te hova jársz, vagy fogsz járni?
2012. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Budapesten keresgetek gitártanárok X. kerben.

és én se nagyon szeretnék zenesuliba menni

2012. márc. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!