Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, melyik az a POP...

Rockerek, melyik az a POP szám amit meghallgattok, esetleg tetszik is?

Figyelt kérdés

nekem ez az egy olyan szám ami nem rock, viszont tetszik és nem hiszem, hogy ez megváltozna a későbbiekben.

http://www.youtube.com/watch?v=QNJL6nfu__Q



2012. márc. 14. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Azért MJ nem épp olyan pop, mint egy Lady Gaga meg társai.

Nem vagyok rocker, mindenféle zenét szeretek, de rock a kedvenc műfajom, ennek ellenére Queen-t is hallgatok, LMFAO, stb.

2012. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. ...

...

...

...hmmm...

...

...khm...

...

... talán a Nox! Azt szoktam hallgatni!

Régebben (úgy 15 éve hallgattam Prodigyt is. (pop egyáltalán?)

Meg Adelét is hallgat a feleségem mostanában, az tetszik, de magamtól nem hallgatom.


Ja, meg Ákos, de ő pop-rock. Az számít?


Meg amúgy sok pop zenét meghallgatok pl. vezetés közben, ha épp rádiót hallgatok, de igazából kimondott popzene nincs a gépemen, pedig van vagy 50 GB zeném.

2012. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 k.lau13 ***** válasza:
78%

hát Michael Jackson azért jó zenét játszik, pedig tőlem az nagy szó, ha pop zenére ilyet mondok, mert hogy a nagyrészét utálom. :D de például akit nagyon szeretek pop énekesek közül(és asszem ő az egyetlen)az Christina Aguilera, aki egyesek szerint ugyan nem pop zenét játszik, de nem tudom, hogy mi más lehetne, szóval szerintem az az :))


amúgy nincs túl sok, nem tudom, nekem pop zenéből még a hallgatható, amire nem mondom azt, hogy kapcsolja ki, akárki hallgatja, na szóval gondolok itt pl. a '80-as '90-es évek pop zenéire, akkor azért voltak egész jó számok, de nem túl sokat ismerek, meg úgy saját elhatározásom alapján nem is hallgatom(na ez most jó hülyén hangzott bocsi), egyszerűen csak meghallgatom, ha szól a rádióban vagy valaki bekapcsolja...


ja meg van még egy szám, amit nagyon szeretek: http://www.youtube.com/watch?v=jReLLA6OsnE


na és az ehhez hasonlóakat még meghallgatom. Ha az elején mondjuk folytatnák a gitározást, akkor talán egy kicsit még rockos is volna :)


és nagyjából ennyi a pop zene iránti érdeklődésem, valahogy a többi elég szörnyű...


nagy rocker voltam :D

2012. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első:


Rock a kedvenc műfajod, ennek ellenére Queent is hallgatsz?:))))


Nem igazán pop, de Depeche mode nagy kedvencem.

2012. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, régen sokat hallgattam egy Depeche Mode válogatást! Nagyon jó! Köszi, hogy eszembe juttattad, elő is keresem.


A Queennel kapcsolatban:

"Queen are a British rock band formed in London in 1971, originally consisting of Freddie Mercury (lead vocals, piano), Brian May (guitar, vocals), John Deacon (bass guitar, guitars, vocals), and Roger Taylor (drums, vocals). Queen's earliest works were influenced by progressive rock, but the band gradually ventured into more conventional and radio-friendly works, incorporating more diverse and innovative styles in their music."

2012. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 k.lau13 ***** válasza:
66%
tényleg, ezt csak most nézem: első: rock a kedvenc műfajod, de ENNEK ELLENÉRE hallgatsz Queent is? :))) és hogy jött az lmfao? ha az elején azt mondtad, hogy nem lady gaga és társai.... nem értem... mondjuk értenie a kérdezőnek kell, de azért megkérdeztem, hogy akkor most ez hogy van? :))))
2012. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 15. 14:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Adele, Ákos.
2012. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Pink-nek van pár száma amit bírok, pl. Who knew, vagy a Trouble. Meg pár Taylor Swift szám, Picture to burn, Story of Us.
2012. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Hát ezt az igazán populáris zenét nem szeretem....mert elég fostos tud lenni ;)

Amit még meg hallgatok azok a country zenék, classikus rock zenék sőt régebben holdviolát is sokat hallgattam,de az meg elektro folk asszem szal ilyenek

Valahogy amit igazi hangszereken játszanak számomra sokkal jobban tetszik mint mint az ilyen "izék" :)

és taylor swift is countryt játszik főleg ;)

2012. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!