Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezeket a techno/trance zenéket...

Ezeket a techno/trance zenéket, mint DJ Shog, DJ Dean, Mario Lopez stb. miért nem kedvelik? Vagy csak én nem találok sehol ilyen zenéket?

Figyelt kérdés
Bárhol keresem, vagy nem találok ilyeneket, vagy csak régi albumokat... Én keresem rosszul, vagy tényleg nincs semmi?
2012. márc. 15. 12:06
 1/4 anonim válasza:

Ezek nem technot vagy trancet játszanak, hanem dancet. Ez a stílus szerintem kiment a divatból úgy, mint ahogy mai pop előadók fognak és ahogy tapasztalhatod te is, az elmúlt években tűnnek el sorra és jönnek helyettük újak. Egy darabig elbohóckodnak, de zeneileg nem alkotnak maradandó értéket, ezért nem tudnak fent maradni. Egyszerűen nem minőségi zenét játszanak. Viszont, ha igazi technot akarsz hallgatni, ahol a DJ-k még 50 éves kor felett is elismert előadók maradtak/maradnak, akkor ismerkedj meg a techno atyjával Sven Vath-el, aki még ma is a maga 50-egynéhány éves korával meghatározó alakja ennek a stílusnak. Továbbá hallgass bele az alábbi előadók számaiba is: Egbert, The Advent, Matador, Richie Hawtin, Adam Beyer, John Gaiser stb. Illetve live felvételeikbe is. Ők már szinte művészek.


A dance után van egy érzésem, hogy neked ezek nem fognak tetszeni, viszont ők azok akik igazi, minőségi technot játszanak! ;)

2012. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, és igen, ez egy ésszerű magyarázat volt!

Azonban lenne még egy kérdésem: Vannak Shog-éknál komoly, valódi trance előadók: Marcus Schulz, Jochen miller, Orjan Nilsen stb. Őket sem túlzottan kedvelik idehaza, vagyis úgy alapból a trance műfajt. Ez miért lehet? Bárkit megkérdezek, aki azt mondja nem jó, hogy miért, és az a válasz jön, hogy "nem tudom", eddig összesen egy embertől hallottam egyetlen konkrétumot, hogy az effektek nem tetszenek neki! Egyébként belehallgattam néhány általad ajánlott előadók zenéjébe, és bár nem az én műfajom, de tényleg jól össze vannak rakva!

2012. máj. 12. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Első!

Milyen dance-ről beszélsz te itt? Csak, hogy tudd, ez mind a 3 trance előadó! Másrész meg egyátalán nem ment ki a divatból! Magyarországon sajnos nem túl kedvelt műfaj a trance, de van egy kis közösségünk és köztünk igen is, hogy sokan ismerik, illetve szeretik még ezeket az előadókat! Ezekre, szinte mindig fognak emlékezni az igazi trance rajongók. De kérdem én, az ilyen Fluor Tomi, meg SP félékre kik fognak emlékezni?! Na ezek a nem minőségi zenék!

2012. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, persze nem tiszta trance, de még is csak a kategóriába tartozik.
2012. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!