Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki lenne benne egy netes...

Ki lenne benne egy netes bandában?

Figyelt kérdés

Szeretnék összehozni egy bandát,de persze aki elvállalná,az messze lakik. Ezért elég lenne, ha neten küldenétek el a felvett anyagot és én összevágom stb. Skype-on akár még próbálni is lehetne "élőben" és ha már jól mennek a feldolgozások,jöhetnek a saját számok ;)

Énekest,gitárost és dobost keresek, ki vállalná el?

A stílus valami ilyesmi:

http://www.youtube.com/watch?v=gWNRUVMboq4

http://www.youtube.com/watch?v=dy1kGOqYrKk

http://www.youtube.com/watch?v=cNTkez069QU


Szóval,vállalkozók?


2012. márc. 15. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
elég èrdekes ötlet. Hol laksz? nem vagyok nagy gitáros, de kicsit énekelgetek is hozzá. te min játszol? és milyen szinten? 16L (hátrànynak számít hogy lány vagyok?)
2012. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ösküi vagyok, basszerozok, szerintem egy kezdő bandához megfelelő szinten :) Azzal semmi baj, hogy lány vagy.
2012. márc. 15. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
covereket akarsz játszani? mert akiket a videókban linkeltèl nem épp kezdök? mi a követelmény? mennyire kell érteni a hangszerhez?
2012. márc. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Covert csak párat, hogy megnézzük milyenek vagyunk együtt és ugye az hamarabb kész van,tehát hamarabb meglehet hallgatni, mintha még tabokat is kéne írni,meg szöveget.


Haladó szint szerintem bőven elég, de fontos, hogy a

tabírás (vagy kotta, ha így jobban tetszik) menjen.

2012. márc. 16. 07:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, már lassan 3 éve gitározok, nem tudom elég-e. Csak az a baj, hogy én inkább metálba utazom, de bármit eljátszok, ha kell. :)
2012. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából amit a legjobban szeretnék, az egy indrusztriál banda :D (3.link) Az ugye a metál egyik változata, csak nem túl népszerű,ezért írtam a másik két linket, hogy olyan irányba is elmehetünk.
2012. márc. 16. 14:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki tényleg komolyan gondolja küldjön privátban Xfire,Skype,MSN vagy facebook címet ;)
2012. márc. 16. 14:59
 8/9 anonim válasza:
Billentyűsre nincs szükség? Már 7 éve zongorázok természetesen nem a klasszikust szoktam játszani. Időnként apámék zenekarával is szoktam zenélni. Meg ezekbe a stílusokba illene a hammond orgona. mert én benne lennék.
2012. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Húú azt ki is felejtettem :D Nem azt mondom, hogy kell minden számba,de pl rammstein pussy-ban is van :)
2012. márc. 17. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!