Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeretlen gitár márka?

Ismeretlen gitár márka?

Figyelt kérdés
Nemrég a kezembe akadt egy gitár amin nincs se márkajelszés, se sorozatszám, se semmi amiről el lehetne dönteni, hogy micsoda. Egy sunburst színű stratocasterről van szó vintage típusú tremolóval. Szóval kb 12 egy tucat az ilyen gitár, azzal a különbséggel, hogy általában 21 bund szokott lenne rajtuk, még ezen 22 van. Valaki találkozott már ilyen gitárral?
2012. márc. 18. 15:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

a 6-ik vagyok.

akkor biztos hogy onnan van.

ez egy komplett gitár pack volt. tartozott még hozzá egy erősítő (amin a basszus nem is létezik és recseg mint az állat), egy qrvára rövid heveder, három darab pengető (amik inkább akusztikussal való akkordozgatásra valók), és egy zajos kábel. (lehet h vmit még kihagytam)

a gitár maga egy katasztrófa. szereztem rá új nyakat (mert a réginek a nyaka görbe volt, és amikor megpróbáltam kiegyenesíteni, a nyakmerevítőpálca elkopott)

most új nyakkal, teljesen alacsonyan lévő húrokkal (ami a 12-es bundnál már olyan magasan hogy szólózni csoda)

azt hittem jó lesz de nem mert nagyon gerjednek a hangszedők és ha tremolózok hangolhatom újra az egészet.

szerintem dobd ki...

a gitár pack-ból az egyetlen használható dolog/dolgok a pengetők.

2012. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!