Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobos nélkül lehet bandázni,...

Dobos nélkül lehet bandázni, próbálni, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

már vagy fél éve keresem ,megvan minden tag, mindeki csak a dobosra vár. épp ma mondta vissza a csávó, mer rájött hogy nem jön be a stílus amit zenélnénk


olyan rossz hogy azért már tényleg nem vagyok béna gityós, elég régóta játszom, de eza a banda dolog egyszer sem jöt össze eddig és nemtudom most így mit csináljak:\


nem fogom feladni, de néha már tényleg végig fut az agyamon hogy most mi lesz ha tényleg győrbe nincs már olyan dobos akit mi keresünk :S


18f


2012. márc. 18. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg helyi hirdetőujságban hirdetést feladni h keresel dobost, plakátokni, facebookon is kiirogatni stb. Dobos nélkül nem ér semmit egy zenekar.
2012. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szerintem lehet dobos nelkul is csak ugy egy kicsit rossz

szerintem is keress egy dobost

2012. márc. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen stílus?
2012. márc. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
punk
2012. márc. 19. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:

hát punk dob nélkül elég gyér :/ ..

próbálni így is lehet (esetleg dob géppel) de énis tudom ajánlani, hogy hirdessétek: ilyen hangszerbóltokoknál szoktam látni hasonló hirdetéseket és szerintem arra fele dobosok is járnak :)

sok sikert kívánok ;) ha majd lesz valami akkor kérek kis ízelítőt a munkátokból :$ (imádom a punk zenét)

2012. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

www.ritmusdepo.hu


itt adj fel egy hirdetést :)

2012. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a basszusgitáros, ha ügyes át tudja venni a dobos szerepét, csak egy kicsit reaggae-s lesz a hangulata.. :D De az semmiképp sem előnytelen, ha a dobos ugye tud róla, hogy már megvagytok egy ideje, sejtheti, hogy tudtok már valamit játszani is. Ha nem tudja, akkor meglepetés, egy ilyennek meg akárki örül.. :D Amúgy Pécsen van olyan facebook csoport, hgoy Pécsi Zenészek és van 300+ tag, nézz utána, hátha van Győrben is. Én egyébként egy együttest alig egy hét alatt szedtem össze azzal a csoporttal és egy kapcsolattal. Sok sikert!
2012. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egyenlőre úgy néz ki van egy srác. aki ritmusdeporól írt. örül a fejem:D
2012. márc. 23. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!