Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc számotok és miért?

Mi a kedvenc számotok és miért?

Figyelt kérdés

Csak egy számot ér választani. =) És bocsi, ha már sokan megkérdezték ezt előttem, de kíváncsi vagyok, hogy akik MOST ülnek ott a gépnél, azoknak mi az "életük zenéje".


További szép estét/napot mindenkinek! =)


2012. márc. 19. 19:57
 1/6 bellla ***** válasza:
lana del ray-born to die(eszméletlen a szövege)
2012. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mostanában leginkább a Depeche Mode Stripped a kedvencem...főleg az a zene benne a vége felé...imáádom!!
2012. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Adam Lambert-Better Than I Know Myself

Mert retek jó szám és imádom Adam hangját

2012. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Limp Bizkit - Take a look around

imádom a refrént :D

2012. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tankcsapda rock a nevem
2012. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 k.lau13 ***** válasza:

Hát... Ez nehéz kérdés, ha azt akarom elmondani, hogy MOST melyik, akkor sokat tudnék felsorolni, de választok egyet, ahogy kérted, msot éppen Mötley Crüe - Dr. Feelgood, mert valamiért jó kedvem lesz attól a számtól :d és hogyha egyszer meghallgatom, nem hagy békén, amíg újra nem hallgatom, nem akar mostanában kimenni a fejemből! :D



Ha az "életem zenéjére" vagy kíváncsi, akkor viszon hármat is tudok mondani, Joan Jett - I love Rock 'n' Roll, Steppenwolf - Born to be wild, és Kid Rock - Born free, de ezt csak így egymás után ér hallgatni, mert csak akkor fejezik ki, amit számomra jelent a zenei ízlésem és az életérzésem, azaz a rock, tehát ezeklet ezért szeretem :p :D


Bocsi, hogy én többet mondta, de mondtam egyet is :P Viszont az "életem zenéjét" nem lehet egy számban kifejezni, és még így is egy csomó hiányzik mellőlük, hogy kifejezhessék, amit nekem ez jelent, de ennek a kérdésnek nem ez volt a célja, szóval csak ezt a hármat írtam :D

2012. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!