Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megmondja nekem valaki, hogy...

K.lau13 kérdése:

Megmondja nekem valaki, hogy MITŐL jó zene a "Sexy and i know it"? És egyáltalán, a többi hasonló zene meg ha már itt tartunk a house zenék?

Figyelt kérdés

Őszintén, nem vagyok odáig a stílusért, és most nem leszólom ezt a zenét, mert hát ízlések és pofonok, csak arra vagyok kíváncsi, hogy mitől jó zene. Szóval miért szeretitek hallgatni, meg ilyenek.


Múltkor éppen három ismerősömtől kérdeztem meg ezt, egyikük a klipről beszélt fél óráig, hogy "mennyire jó", hiába mondtam, hogy azt kérdezem, mitől jó MAGA A SZÁM, nem akarta megérteni egy darabig... Aztán végül mindhárman azt válaszolták: "Nem tudom, csak jó".


És nem értem, miért jó. Miért szeretitek?


És ha már itt tartunk, a house zenét miért szeretitek? Mitől jó? Mi tetszik benne?


Tényleg csak kíváncsi vagyok a "nem tudom csak jó"-n kívül egy értelmes válaszra.


Én például személy szerint rocker vagyok, és valamelyik nap megkérdezték tőlem, hogy miért jó az egyik Pink Floyd szám, én meg elmondtam, hogy tetszenek a hangszerek, hogy jó a szövege, hogy nagyon szép szám, és hogy számomra van mondanivalója, mellesleg pedig amúgy is egész életemben ezt hallgattam. Ilyesmi leírást tudna nekem valaki arról mondani, hogy miért jó ez a sexy and i know it? :D Csak mert így rocker fejjel nem nagyon értem... Ha annak valaki számára van mondanivalója, akkor megmondaná azt is, hogy mi?



Komolyan, most nem azon vitatkozok veletek, hogy rockerek, vagy "diszkópatkányok"(vagy minek hívják őket) hallgatnak jobb zenét, ízlések és pofonok. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy a diszkósok mit szeretnek ezekben a zenékben, mert én meg tudom magyarázni, mit szeretek abban, amit hallgatok.



Ja igen, és bunkó állatok akik most jönnek a "Paraszt alkoholista rocker"-féle szövegükkel, inkább kíméljenek! :D



2012. márc. 20. 18:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na, szóval nem kérdőjeleztem meg, csak kíváncsi voltam, mit szeret benne.
2012. márc. 21. 19:55
 12/15 anonim ***** válasza:
Jézus Mária :OOOOOOOO
2012. nov. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én már így is sírok és nem örömömben ;(((((((((

De tényleg undorító amit a rockerek csinálnak az is , de amit te az is.

2012. nov. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ebből a beszélgetésből mennyi marad meg , de itt borzasztó hogy mi volt.
2012. nov. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

:D Talán azért nem tudják megmondani , mert nem is jó zene, az meg a másik fele hogy inkább csak divatból hallgatják.

Engem a gépzenék (house, techno, dubstep stb ) soha nem érdekeltek , egyiket sem szeretem ezért nem tudom mitől jók. A diszkósok meg pont ezeket szeretik, mert gondolom tudnak rá bulizni meg minden, vagy szimplán csak azért mert az osztálytársaik is ilyen zenéket hallgatnak.

18/F

2013. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!