Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Skrillex meghalt volna?

Skrillex meghalt volna?

Figyelt kérdés
Olvastam youtuben a videók alatt a kommenteket. SOkan kérdezgetik h Skrillex meghalt vagy életben van. Igan vagy valami újabb baromság???
2012. márc. 20. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha valóban meghalt volna, akkor az életrajzi adatok már frissítve lennének nagyobb oldalakon, és beszámoltak volna legalább a zenecsatornák erről, de talán még bulvárhírként is megállja a helyét egy ilyen információ.


Inkább csak trollkodás, korábban is volt már ilyen 4chan-indítattású flood, amikor hamis információkkal terhelték a netet pár százan egy megszervezett akció részeként, szintén halálhírt terjesztve.

2012. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Minden hónapban "meghal" valaki, ezt már megszokhattad. :)
2012. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
hát... Volton láttam, annyira nem tűnt halottnak :)
2012. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha megnézted volna hogy mikor írtam a kérdést akkor hálás lennék ... :)
2012. jún. 28. 22:20
 5/7 Ádi99 válasza:
0%
Am Volt fesztiválról hazafele lezuhant a gépe és elhunyt, ma olvastam!! ://
2012. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legalább a hülyeséget ne terjesztenétek.

Nem fura, hogy csak 1 oldal írt erről a neten, az is csak magyarul? Vagy hogy Twitteren 2 órája posztolt utoljára?

2012. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem halt meg

[link]

2012. júl. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!