Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek FankaDeliről ill. az ő zenéjéről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Suhancos formációban hatalmas dolgokat alkottak Balázzsal. Még a független munkásságára is el lehet mondani, hogy jók, attól eltekintve hogy eléggé depresszív, befelé forduló szövegei voltak. Lényegében saját magát adta át. Amikor még menő volt az iwiw, akkor a saját profiljából minden héten írt az ismerőseinek, és ugyanolyan tartalmat írt ki magából, mint amit zenében fejezett ki.


De ahogy beállt egy politikai oldalra, azzal rengetek embert veszített el, bizonyára rengeteget is szerzett mellé, hiszen a "normál"-rappre a fiatalabb korosztály volt vevő, a hazafi-rappnél viszont a középső korosztály is nyitott felé. Ez üzletileg nyilván megérte.


Szvsz nekem csak a Suhancos hiányzott, de miután Balázs tovább vitte ezt a stílust a saját bandájába, azóta megvan ugyanaz a minőségi forrás, Fanka nélkül is.

2012. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
A politikai seggnyalása nem szimpatikus, eleinte viszont szimpatikus volt.
2012. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az első hazafias számait jónak tartottam, pontosabban fogalmazva azokat tényleg hazafias számoknak gondoltam, aztán csalódtam benne, mikor kiderült a politikai színezete a dolognak.
2012. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Mindig is jól átlátta a dolgokat már gyerekként is. Megosztó de pont ez a lényeg. Mivel ő nem csak egy olyan ember aki semmilyen csak jól énekel pl. ezért nem láthatja át mindenki a dolgokat amikről beszél pedig igazat beszél. Jó fej, kedves és sok közös van bennünk mert ő is családcentrikus és nacionalista, jól átlátjuk a gondot ebbe a mai világba, konzervatív és igazságpárti. Szerintem napjaink Petőfije és a zenéje is nagyon jó most is hallgatom és nagyon szorgalmas is.
2012. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

4:

Igen, a te példád is mutatja, vannak akiknek az igazság az egy egyoldalú dolog, nem értik meg, hogy az esetek többségében ez nem így van.


FankaDeli szerintem sokkal okosabb, mint gondolnánk, nem véletlenül nyitott egy fanatikus és önálló gondolkodásra képtelen réteg felé.

2012. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig az egy egyoldalú dolog.
2012. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
FanakDeli is tartja nekünk a tükröt, mutatja az utat hogy túlsegítsen minket a dolgokon.
2012. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6:

Egyoldalú? Akkor kérdezz meg erről két vitázó felet. Abszolút igazság csak szélsőségesek fejében létezik, egyébként szerintem Fanka baromira nem az, csak titeket hülyít.

2012. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is van egy ilyen uzleties megfontolas az egeszben. Mivel Fanka elott nem volt ilyen, hogy nemzeti rap, csinalt o, jol latta, hogy van erre kereslet, marmint a nemzeti zenere. O is egy zenesz, aki szeretne ebbol megelni, es ezt csak ugy tudja, ha van a zenejenek felvevo piaca. Fanka ezt a szelsojobb oldal kozeleben talata meg...
2012. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!