Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cruiser by crafter elektromos...

Cruiser by crafter elektromos gitárròl vélemények?

Figyelt kérdés
mennyire jó?
2012. márc. 22. 16:36
 1/2 anonim válasza:
Semennyire... ezért a pénzért jobb is van. Főleg TESCO-ban ne vegyél. :S
2012. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kadlecsik imre válasza:
Na akkor tegyük rendbe ezt a cruisert, több mint 20 éve gitarozom, a jolanatol a fenderig jutottam, több mint 30 gitar futott át a kezem alatt, elektronikát építek, és lestrapalt gitarokat ujitok fel, festek bundotcserelek és átalakítok bármit. Még egy nap a kezembe akadt egy cruiser strato 12ezerert,gondoltam jó lesz falidisznek, de ettől kicsit bonyolultabb lett a dolog, súlya nehezebb a fendertol a tremolo pontos és mindig visszaall, a nyaka mint a nyíl, és a hátam is remeg a rezonanciatol. Kapott egy seimour és két fender hangszedot, jelen pillanatban ez a fő gitarom! Most vettem egy másikat ha ennek netán baja lenne legyen egy tartalék. A fenderem a sarokban pihen, sajnálom ha csalódást okoztam most sok fikagepnek akik nembiztos hogy tudjak mit is beszélnek.
2018. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!