Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek azok az előadók és...

Melyek azok az előadók és számok, amelyek pop és rock keveréke, vagy inkább rock számok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mivel a pop alatt a populárisat szokták érteni ezért: Maroon 5, 30 seconds to mars stb.
2012. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 k.lau13 ***** válasza:
0%

Ezt a kérdést egy kicsit konkrétabban? létszi XD Vagyis inkább érthetőbben, vagy egyszerűbben, vagy na... Túl bonyolultan fogalmaztad meg, nem értem, most akkor pop-rock számot keresel, vagy rockot, vagy hogy most előadót keresel, és egyáltalán, mit értesz ezen a kérdésen... XD bocsi, nem kötözködök, komolyan nem nagyon értem... :)


amúgy pop-rock elméletileg pl. a toiko hotel, mondjuk nem ismerem annyira, de azt mondják, az pop-rock... Rockot meg rengeteget tudok mondani, csak nem értem... Konkrétan milyen rock? A "pop és rock keverékét" azért írtad, mert olyan "lightosabb"(XD) rock zenét keresel? vagy csak szimplán akusztikus rockot? vagy... nem értem... XD na, szóval milyen rockot szeretsz, olyan teszem azt Bullet for my valentine-féle metált, vagy olyat, mint pl. Three Days Grace, vagy inkább balladisztikusat mint pl. az Evanescence, vagy az igazi rockot, amit Jimi Hendrix után rocknak neveztek el, vagy Linkin Park-féle rockot, vagy Papa Roacjh, amiben rappelnek is, vagy olyan Green day-féle rockot, amit sokan punk-rocknak hívnak, szerintem nem az, most melyiket ? XD na, szóval hogy érted a kérdést? na, és itt most így kapásból felsoroltam egy pár rock előadót, de ezt a pop-rock dolgot nem nagyon értem, bocsi :)

2012. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!