Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol vehetnék 1500ft környékén...

Hol vehetnék 1500ft környékén fülhallgatót aminek nem doboz hangja van?

Figyelt kérdés
Sajnos csak ennyit tudok most rá szánni, és sajnos muszáj zenét hallgatnom mert ha egyedül megyek valahova anélkül nem bírom ki..viszont most nagy fejhallgatót hordok, amibe belesül a fejem :S Hol vehetek ennyiért normálisat, aminek nincs doboz hangja, és nem is halk (hogy legalább buszon halljak belőle vmit..)?
2012. márc. 23. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
1500-ért sehol.. :) min.4000 ft-nál kezdődnek a hallgathatók..
2012. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Mediamarkt-ban vettem 2500 ft-ért és NAGYON jól szól! :) de 1500-ért nem nagyon lesz szerintem...
2012. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja és azt elfelejtettem mondani, hogy olyat vegyél, ami 'bedugós um.agyas' fülhallgató. Szóval aminek nem a régebbi hagyományos feje van, hanem az újabb kicsi, gumis...

remélem valamennyire érthető volt. :D

2012. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jelen pill nem kell mert ebayon vettem egy mp3at amihez adtak fülhallgatót ami egy darabig remélem jó is lesz :)

Egyébként azt hiszem értem, arra gondolsz hogy a dugója 3,5ös legyen? :)

2012. márc. 28. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
pontosan! :)
2012. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!