Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe ennek a számnak?...

Mi a címe ennek a számnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Igazából linket nem tudok kitenni róla, de tudom jellemezni amik alapján remélem valaki rájön, hogy melyik zenére gondolok.

Tehát, ezt a zenét egy ő énekli, inkább ilyen diszkó jellege van. Van benne (talán harmónika, vagy trombita) tudjátok ami mássá teszi az alapdallamot. Nem régi szám, elég új. Úgy kb. Alexandra Stan zenéihez hasonlít. Valamint a refrénben hallani egy egy mondat végén, hogy "her". Vagy valami ehhez hasonlót. Sajnos nem nagyon értem, hogy mit mondanak benne mert elég magasan éneklik meg nem lehet eléggé érteni. Meg talán olyan is van benne: find a love.

Ha nem ismerné fel valaki (ami ennyi információból) nem valószínű. Akkor annak is örülnék ha a leíráshoz hasonlót linkelne, vagy legalább leírná a címét és előadóját mert lehet, hogy pont az amit én keresek!

Köszönöm előre is. :-)


2012. márc. 23. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tg00YEETFzg



esetleg.. youtube 1. találat

talán ez az...

2012. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de sajnos nem ez az! (ezt ismerem) :)
2012. márc. 23. 20:42
 3/6 A kérdező kommentje:
2012. márc. 24. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok) ezt ismerem én is, nem gondoltam vna h erre gondolsz :) jó szám :D
2012. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen... :P

fall in love helyett értettem a "find a love" XD "her" meg nincs is benne...

Amúgy hány éves vagy? :)

2012. márc. 27. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
12
2012. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!