Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megtudná valaki szerkeszteni...

Megtudná valaki szerkeszteni nekem még ma?

Figyelt kérdés
Van néhány szám amit szeretnék remixelni és teljesen analfabéta vagyok ehhez,mert igaz letöltöttem egy magyar programot,de semmi..hülye vagyok hozzá. Ha leírom milyen számok,hány másodperctől/-ig kellenének,akkor valaki megtudná csinálni még a mai nap folyamán? Ha telejesen kizárt hogy ezt ennyi idő alatt megcsinálhassa valaki akkor szóljatok légyszi,mert nem tudom mennyi idő kell hozzá és akkor nem ülök itt hajnalig.
2012. márc. 23. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyebár remixelni nem úgy kell, hogy egy programmal megvagdosod, hanem össze kell rakni újra, esetleg mintákat használni belőle, mindenesetre egy jó vázlathoz másfél óra, egy jó final remixhez olyan 2 hét kell egy profinak.

Feküdj le nyugodtan aludni, ez nem a te műfajod.

2012. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés...értékelem az őszinteséged! :)) Már megyek is x)
2012. márc. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!