Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani magyar,...

Tudnátok ajánlani magyar, illetve külföldi Punk zenekarokat?

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Magyar: hétköznaPi csAlódások, hatóságilag tilos, hátsó szándék, CPG, fegyelmező részleg, macskanadrág, cella, tolerancia, csók és könny, linx, brigád, auróra, prosectura, és talán még a junkies bár az nem teljesen punk.

Külföldi: ramones, sex pistols, dead kennedys, exploited, iggy pop, anarcho punk, aganist me, crass

Hirtelen ennyi ugrott be.

2012. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Külföldi: casualties,the unseen,misfits,devotchkas(ezek csajok)Rawside,The intended,the rabble,...többit leírta már az előttem szóló..

Magyar:Hírközlő kábel,82-es körzet,88-as körzet,a csinovnyik halála,acnakamping,aktuális,alkohol,alchol force,Auróra,Auróra+Wizo(a wizo alapból német)B.M.V.,babszemrambó,bad religion, belfegOi!,Bensörmens,Beyond,Boikot,Borzalmas áspiskígyó,brigád,büdösök,Cpg,csak semmi pánik,csirkepogó,daganat,demagóg,detox,éhenkórászok,elvonási tünetek,elemi állapot,érdekfeszület,élettér elmélet,ETA,fix idea,lecsa-punk,lépéselőny-lenin krt.,látványnépség,linx,link-x,los tirpákos,magyar taraj,mig-29,minden jót bébi,nefogazz!,nem ajánlodd,káderek,nem mind1,panksapka,parafucktor,punktumin,razzia,snobs,tetvek,CAFB,súlyos testi sértés.....


Hirtelen ennyi..


A zöme nem köznapi..többnyire "garázs"punk,de van olyan is,ami egész igényes és hallgatható,azoknak is,akik nem kedvelik ezt a műfajt. :)

2012. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. márc. 26. 17:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Alvin és a Mókusok nem Punk zenekar?
2012. márc. 26. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem...:D

Az Alvin átment divatzenébe,de sztem soha nem volt pank..

2012. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira punk, mint a Green Day, a SUM41, vagy a Blink182. Most akkor döntse el mindenki maga, neki ez belefér -e még a punkba. Nekem már nem igazán. Elvileg pop-punk, de mivel a punk többek között elvileg pont a pop zene ellen (is) lázad, ez picit ellentmondásos. Szerintem legalábbis. Nem rossz bandák ezek, Alvinnak kifejezetten jó szövegeik vannak, ha akarjuk rájuk foghatjuk, hogy punk. De az eredeti punk nem ez. De hallgass meg pár bandát az eddig írtak közül és magad is rájössz a különbségre.
2012. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!