Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 3 hónap alatt meg lehet...

3 hónap alatt meg lehet tanulni improvizálni normálisan,3 év gitár tapasztalattal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Sőt, azt sem biztos, hogy mindenki meg tud tanulni. Az improvizáció fejben dől el. Ha nem jönnek a motívumok, akkor esélytelen.
2012. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
tanárom azt mondta sima ügy ;)
2012. márc. 31. 12:03
 4/19 anonim ***** válasza:

Hazudott, vagy fogalma sincs a gitározásról (improvizálásról).

Ehhez évek kellenek. És nem 1-2.

Persze valakinek az is improvizálás, hogy mindenre rájátszik egy pentaton skálát alapfekvésben, azt kész a szóló...

2012. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Én 10 éve gitározok. 9 év ritmusgitározással telt, játszottam is egy-két amatőr bandába, aztán most 1 éve kezdtem el a szólótechnikát komolyabban tanulni, skálázok napi szinten, jam trackekre próbálkozok, de 1 év után is úgy érzem messze vagyok még attól, hogy azt mondhassam tudok improvizálni. Mondjuk hozzá kell tennem, hogy én autodidakta tanulok, nem tudom egy tanár mennyit segíthet ezen.
2012. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a tanárom, Magyaroszágon elismert, közismert személyek is alátámasztották ezt, nem sorolom. Utolsó órán azt mondta, ha ő nem lenne, akkor ennyi fiatal zenekar se lenne a környéken, csak meg csüggednének otthon, mint ti
2012. márc. 31. 23:17
 7/19 anonim ***** válasza:
Hogy hívják ezt a híres, elismert gitárost?
2012. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hát, ha 10 éveotthon ültök és semmi improvizativ készség nm alakult ki....csak sajnálni tudom :) tanárom felfedése pedig nem publikus, éppen az ilyen emberkék miatt.
2012. ápr. 1. 00:20
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Te most miről beszélsz? Egy szóval nem mondtam, hogy 10 éve itthon ülök, és azt se, hogy nem tudok improvizálni. Feltettél egy kérdést, normálisan válaszoltam, erre elkezdesz minket kollektíve fikázni. Nem értem ezt az egészet...
2012. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ugyan, valami 14 éves kis vérpistike, aki azt hiszi ő a legnagyobb gitáros, mert valami elborult komplexusos tanára van...

Előfordul az ilyen. :)

2012. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!