Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány RAMMSTEIN koncert volt...

Atoska kérdése:

Hány RAMMSTEIN koncert volt és hol?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne minél hamarabb megkapnom a választ, jövőhéten vizsgám lesz és a RAMMSTEIN a témám!! Előre is köszi.:D

2012. márc. 27. 18:47
 1/10 A kérdező kommentje:
*Hány RAMMSTEIN koncert volt EDDIG és hol?
2012. márc. 27. 18:49
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

"Az együttes Magyarországon összesen négyszer lépett fel. Először 1998. augusztus 9-én a Sziget Fesztiválon,[4] másodszor 2005. február 27-én a Reise, Reise turné alkalmából, harmadszor 2010. március 16-án a Papp László Budapest Sportarénában a Liebe ist für alle da támogatásában, negyedszer pedig 2011. november 10-én jöttek el a Made In Germany 1995-2011 válogatásalbum bemutatásával a Papp László Sportarénába." - Wikipédia ha csak a magyarországi koncertekre gondolsz.


Viszont, ha összességében gondolod az egész világon megalakulásuk óta, akkor megszámlálhatatlan....:D

2012. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:):D
2012. márc. 28. 18:35
 4/10 anonim ***** válasza:

milyen vizsga az hogy a Rammstein a téma :D ?

olyan vizsgát én is akarok mert biztos ötös lenne XD

2012. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne:D
2012. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

DSD német nyelvvizsga és szabadon választható témával lehet indulni.:D

Nekem (természetesen) a RAMMSTEIN a kedvenc zenekarom és ezt

választottam.:) Át is mentem.:DD

2012. ápr. 5. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:

na gratula :)

de úgy részletesen kiemelted Flake táncát :D ?

2012. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*ugye
2012. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ááá sajnos nem, csak öt perc volt rá.:/
2012. ápr. 6. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Wow, és ez alap, közép vagy felsőfokú volt? :D Csak mert januárban én is DSD-ztem (ráadásul a tanárom az egész nyelvvizsga Mo-i kihelyezettje vagy fejese vagy mi) és ugye felsőfokú volt... De ott nem lehetett csak úgy tartani valamiből, mert én is a Rammstein-ról akartam, csak ugye meg volt szabva, hogy legyen benne problémafelvetés (oké, mondjuk ilyennek tudtam volna venni az "előadásmódot" mondjuk vagy, hogy hogy kezelik őket, stb...), de nem tartották túl erős témának. :S Te mivel kapcsolatban beszéltél róla? Bár attól függ, alapfokún mondjuk simán egy Thema és Schluss, de azért érdekel... :D:D:D
2012. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!