Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » NAGYON SÜRGŐS! Mashall MG30DFX...

NAGYON SÜRGŐS! Mashall MG30DFX vagy Laney LX35R vagy esetléeg valami más gitár elősítő?

Figyelt kérdés

Most szeretnék erősítőt cserélni mer egy kínai ócskaságom van.A fente említett erősítőkön gondolkozmo .Esetleg még a Fender FM25R,Laney PRISM35 és a leney LG35R jutott még eszembe.Legjobban a Marshall és az LX35 tetszik de nem tudok dönteni.

Azért lenne sürgős a válasz mert most vasárnap lesz a szülinapom és minnél előbb meg szeretném venni azerősítőt.

az a probléma h a Marshall használtan találtam csak a kereteimen belül.

Olyan 150-max180 Euró lenne a keret.

Szerbiai vagyok!


Esetleg ha tudtok valamit ami jobb ezeknél akkor ezekröl az oldalakrol birnátok nekem linkelni?


[link]



[link]



[link]



nem tul nagyok az igényeim csak annyi hogy jó hangja legyen(főleg Metálhoz,Rockhoz)Valamint egy dob mellet is szépen elszólogasson,mármint h ne recsegjen-ropogjon.


Előrre is köszönöm a válaszokat.


2012. márc. 29. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél marshallt. a laney az műanyag kicsit.
2012. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jakcsi ***** válasza:

Szerintem Rolandot vegyél.

Cube 30 az már dob mellett is szól normálisan.

2012. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!