Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem lesz Magyarországon One...

Nem lesz Magyarországon One Direction koncert vagy nem lehetne megszervezni?

Figyelt kérdés
Aki benne lenne írjon:)
2012. márc. 29. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Tudtommal NEM. ÉS benne se lennék...
2012. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%

Én benne lennék :)

Nagyon szeretem őket :)

De gondolom meglehetne szervezni csak az sok pénz,munka stb.

De kár:(

2012. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
figyelj előbb utóbb biztosan lesz itt is koncert csak szerintem az európai turné utolsó országai közt leszünk. Megszervezni meg inkább el se kezd mert ez szinte lehetetlen a magunk fajta pórnépnek... reménykedni lehet addig figyelni tudod őket a facebookon. ja és elkezdhetsz spórolni a belépőjegyre mert nem lesz olcsó az biztos.. megnéztem a külföldi árakat és ott 7-8-9 ezer forintba kerül 1 jegy..
2012. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
benne lennék
2012. márc. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2012. márc. 31. 09:23
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
amúgy meg nem akarlak elkeseríteni de 2013 április 19-ig be vannak táblázva :/
2012. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Idén nem hiszem, legkésőbb szerintem 2013 második felében vagy 2014ben várható koncert Magyarországon. Esetleg ha a Viva Comet-re hívnák őket, akkor talán eljönnének. Én is szeretem a srácokat és tudom, hogy az itteni koncertjük nem mostanában lesz, úgyhogy ezért megyek az egyik 2013-as londoni koncertjükre. :))
2012. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
hát igen,sajnos tényleg sok pénz lenne,és ezt a mai Magyarország nem nagyon engedhetné meg magának..:( pedig rengetegen vágynak rá hogy a fiúk ide is jöjjenek,én a rokonokhoz kell kimenjek Angliába hoyg láthassam őket egy élő koncerten.:) egyébként Facebookon,indult egy kampány ahol össze fognak az emberek,és próbálnak kapcsolatba lépni az 1D-vel [link] ez az oldal! :)
2012. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

ez a viva cometes dolog nem túl jó mert én pl imádom a fiúkat de azért nem vándorolnék el Budapestre hogy 2 számot elénekeljenek(többet meg nem fognak) és a többi hazai sztárocskákat meg egyenesen rühellem...

szóval csak annyi hogy ezért a pár dalért nem érdemes meghívni őket, annál sokkal jobb lenne ha lenne itthon egy IGAZI tombolós koncertjük :D

2012. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
az előttem szólóval egyetértek! :)
2012. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!