Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják sokan a rappereket?

Miért utálják sokan a rappereket?

Figyelt kérdés

Én is rap életérzést képviselem .

mindig is érdekelt,hogy miért nem kedvelik őket ,bele értve engemet is és a társaságomat ahova tartozok!

Állandóan szóváltásba keveredünk"ilyen gépzenés"nyomingerekkel ,a rockerekkel érdekes jóba vagyunk,de ezek a gyökerek akik dupstepet meg electro zenéket hallgatnak,elégé utálnak minket,mondjuk mi is ,de nem mi kezdtük!

Mi a véleményetek erről ?zenét is linkelhettek .


2012. márc. 29. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

őszintén megmondom: hülyék vagytok :D

kit érdekel hogy milyen zenét szeret a másik? XD

én hallgatok dubstepet, rapet, hiphop-ot, drum n bass-t, reggae-t, elektro és disco zenéket, egy kis rock-ot is és érdekes, akár milyen társaságba kerülök sehol sem utálnak, pedig tudják hogy én kb mindent hallgatok :D

nem értem az egésznek az alapját?

jó, mjuk az tény hogy tényleg vannak full gépzenék és teljesen hangszerrel játszott zenék, de miért nem lehet mind a kettő jó? :D

néha kell az hogy hosszú perceken át tompuljon az agyad ugyan azon a szinte már elviselhetetlen ütemen, de náha jól esik csak lábatlógatva lazítani egy reggae számra :D

2012. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a rock/metál vonalat képviselem, minket sem szívlelnek, elhiheted. :) Véleményem szerint azért, mert mind a rapben, mind a rockban, metálban van érzelem, üzenet, gyakran társadalomkritika, elgondolkodtató szövegük van, stb. Egy gépzenében, akárhogy is nézem, sosem lesz olyan érzelmi töltet. Olyan, mint a populáris zene-nincs mondanivalója. És mivel a mi stílusainknak van, ez nekik fura. Meg gyanítom, nem is értik, vagy csak nem érdekli őket.

Mindemellett nem foglalkozom azzal, hogy ki milyen zenét szeret, más az emberek stílusa, bár tény, hogy valamit elárul az illető személyiségéről. Nem zavarnak, amíg nem kötnek belém.

Megj.: személy szerint nem szeretem a rap hangzását, amúgy semmi bajom a stílus képviselőivel, meg a rappel, csak nem az én világom.

2012. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezt már én is tapasztaltam hogy,lenéznek minket,főleg a ruházatunkat,pedig szerintem azzal a bu*zis csőnadrágukkal meg rózsaszín pólójukkal nem kellene.
2012. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki electro és dubstep imádó, akkor én az vagyok. De őszintén bevallom, a gépzene után a második kedvenc stílusom a rap. Én is szoktam írni :) Ne általánosíts, kérlek, nem minden gépzene rajongó utál titeket és a zenéteket :)
2012. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!