Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem szánalmas...

Csak szerintem szánalmas Curtis és a többi nagy magyar "rapper" erőlködése?

Figyelt kérdés

Végtelenül nevetségesnek és szánalmasnak tartom az amerikai rapperek majmolását, főleg ez a legújabb Curtis nevű gyerek vágta ki nálam a biztosítékot a Keresztapa Stílus c. számával, és annak klipjével. Bérelt kocsik, airsoft fegyverek, pár ezer forintos szivarok és whisky-k... Tupac és Biggie forog a sírjában :) :)


Félre ne értsetek, az amerikai néger rapperek ugyan ezt csinálják, de ők TÉNYLEG dollár milliomosok, nem a pár órára kölcsönkért autókkal menőznek bizsu ékszerekkel, plusz egy-kettőjük valóban kemény környéken nőtt fel és bűnözésből tartotta el magát, nem Újpesten egy emeletes házban a hatodik emeleten, ahonnan ha kinéz max annyit lát hogy a játszótéren lent futkároznak a gyerekek, nem pedig hogy újabb gyermek halt meg bandák közti lövöldözésben.


Nem tudom mire jó ez a vagánykodás, gettó így meg úgy. Én is laktam lakótelepen panelházban, még verekedtem is, mégsem érzem gengszternek magam :)


Az ország tényleg kemény maffiózói jót nevethetnek ezeken a hülye gyerekeken, már ha egyáltalán foglalkoznak velük :)



Nektek mi a véleményetek? Értelmes válaszokat kérek, nem elvakult rajongók fröcsögését.


2012. márc. 30. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Én tök jókat röhögök ezeken a klippeken. Szánalom a köbön :D
2012. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Én ezért nem hallgatok szenny magyar rap-et. Amúgy a mai amerikai rap-től is forog 2pac meg Biggie a sírjában.

Am ez a Curtis a nevét is a 50 Cent-től lopta? :D

2012. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Fogjátok már fel ,hogy magyar rap nem létezik..EZ nektek rap amit adnak ?Szerintem csak két tehetség van Siska és Tkyd.Ennyit a magyar rappről..

Tupacon nőttem fel ,pedig csak 2 éves voltam mikor meghalt de már az általános suliban is 2Pac-ot nyomtuk a spanokkal ,nem az ilyen sz/r basshuntert meg dj bárány meg ehhez hasonló sz*rt.

Ja meg az ,hogy a magyarok szeretnek a gettóról szövegelni ,pedig sejtelmük sincs mi is az ..Na pesti gengszterek , meg a drog biznisz ..úgyan már ..azt se tudják mi az de azért nyomják a süket dumát..

Amerikában van értelme ennek ,nem itthon ..

És az is igaz,hogy ők villoghatnak milliós kocsikkal amerikában ,de itthon csak bérelnek aztán meg busszal mennek haza ..szánalom az egész ..

Szegény tupac forog a sírjában ,hogy mivé vált amit MEGTEREMTET !!

2012. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is. Curtisnél csak Mr. Busta szánalmasabb.


A magyar rap nálam kb megáll Siskánál, a Hősöknél és a DSP-nél.

2012. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi lopott név te úristen...Curtis, Mr Busta. Szerencsésnek érzem magam, hogy még 1 számukat sem hallottam :D
2012. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Akkor hallgasd meg:

Mr. Busta - Szétkaplak


Csak saját felelősségre :D

2012. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Inkább kihagyom kössz :D Épp eszek...
2012. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Igaz en nem vagyok rapper, de aterzem a problemat... Szerinted Ramones-eknak mennyire tetszhet az, hogy a Green Day punknak nevezi magat?
2012. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Nincs magyar rap? Max Siska? Tényleg?

Akkezdet tán lófasz?


A green day pedig californiai punk, a Ramones meg asszem DC Hardcore volt leginkább. Csak úgy a mihöztartás végütt, a punk is csak egy nagy gyűjtőnév, mint a rock, a techno meg a szemeteskuka.

2012. ápr. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Beismerem, hogy akkezdet tehetséges csapat, de nekem nem tetszenek a zenéik.
2012. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!