Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már vagy 25zeneletöltő oldalt...

Már vagy 25zeneletöltő oldalt megnéztem, de egyikről sem tudtam leszedni ezt a 2számot:Cozombolis-végre itt a nyár és a Josh feat. Jutta-egy álomsziget. Milyen tippetek van, honnan tudnám letölteni ingyen?

Figyelt kérdés

Ne azt írjátok,hogy ott a google,mert onnan kezdtem,beírtam h ingyen zeneletöltés,kiadott egy csomó oldalt.Elkezdtem nézegetni,de nem tudtam letölteni egyiket sem.Aztán beírtam a google-ba h cozombolis végre itt a nyár meg h josh feat jutta egy álomsziget,de olyan oldalt találtam ahol telóra lehetett volna letölteni,de én nem úgy akarom.

Ja,és fontos,hogy magyar legyen,mert a külföldi oldalakat nem tudom használni :S

14/L


2009. jún. 15. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Írj egy email címet privátban és elküldöm szívesen.:)
2009. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Az elsőt én se találtam de az lomsziget az megvan épp azt hallatom :D
2009. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Énis ha küldök zenecímeket akkor letöltöd nekem és elküldenéd emailra?
2010. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldj csak.
2010. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

youtube-ba beírod a zenecímet és megnyitod a videót.

a linket kimásolod és felmész erre az oldalra: www.vidtomp3.com

a megfellő helyre bemásolod a linket és letöltöd.CSAK A ZENÉT TÖLI LE!!

2010. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!