Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét ajánlotok? Death...

Milyen zenét ajánlotok? Death Metált szeretem leginkább.

Figyelt kérdés

kedvenc bandáim:Kataklysm,Morbid Angel,Cannibal Corpse,Ordo Draconis,Haemorrhage(ez mondjuk Goregrind,de sebaj),Dead Infection,Akela,Vuist,még lehet írok,mert fejből most csak ennyi jutott eszembe.

több banda is jöhet.


2012. márc. 30. 20:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Disturbedet lefelejtettem
2012. márc. 30. 20:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Nile, Fleshgod Apocalypse, Death, Behemoth, Bloodbath, Vader, Vomitory, ha technikásat/progresszívet is szeretsz: Opeth, Meshuggah Persefone, Gojira, Necrophagist, Obscura, és hogy én is írjak egy grindcore-t: Napalm Death
2012. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
húha :) ezzel el leszek egy darabig!köszi :)
2012. márc. 31. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kell még, majd szólj, napestig tudnám sorolni :D
2012. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dallamos vagy sima death metált szereted jobban? Mert dallamosnak ott a Dark Tranquillity, In Flames(a régebbi albumjaik), Amon Amarth és Kalmah. Amerikai death metálosok közül most csak a Death ugrik be.
2012. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mindkettőt nagyon bírom,dallamosból a kedvencem a Paths of Possession meg a Vuist,ütős DM-ből pedig a Kataklysm,Cannibal Corspe(régebbi nem okádék albumok),és mostmár a Death is.

amúgy köszi :)

2012. ápr. 3. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:

CASKETGARDEN a banda neve. a casketgarden jelentése temető.

sztem ez elég jó, durva is!

http://www.youtube.com/watch?v=ord1IO3jMDc

2012. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 24. 15:21
 9/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
Mostanában Seges Findere-t szoktam hallgatni.
2013. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!