Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pasik, mit gondoltok az ilyen...

Pasik, mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok egy olyan lányról aki

külsőleg:vékony,nőies test,hosszú,sötétbarna,egyenes haj,közepes bőrszín,nagy barna szemek,telt ajkak,olyan ruhákat hord,amik kiemelik az alakját,de nagyon egyszerűek,kiegészítője:csak egy fonott bőrkarkötő

belsőleg:a férfias filmeket,zenéket szereti,férfias,de nem úgy,hogy pl csúnyán beszél,hanem kedves mindenkihez,csak úgy,hogy utálja az elmondása szerint "pletykás,visongó,túlérzelgős csajokat"(ezt az osztályunkból majdnem mindenkire érti)



2012. márc. 31. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom,későn vettem észre,hogy benne vagyok ebben a kategóriában.Mielőtt jönnek a kritizáló megjegyzések,

TÉNYLEG BOCSI!

Ja,azt kifelejtettem,hogy nagyon okos.

2012. márc. 31. 15:36
 2/5 anonim válasza:
100%
háát én sem szeretem a nagyon "plazacicakat" de egy csaj ne legyen nagyon komoly akarmennyire is okos vagy valami:P .Kulsoleg én szeretem azokat nezni akiknek szep testuk van utanna is nezek hat ferfiak ezt csinaljak ;) 26/f
2012. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Amúgy kicsit sem komoly,csak úgy vettem észre,inkább értékeli a pasik humorát.:D
2012. márc. 31. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Én furcsamód a plázap.csákkal is megvagyok, ill. a fent említett stílusú csajokkal is. Bár, lehet, hogy ez a stílusú lány inkább havernak és barátnak lenne jó, mintsem barátnőnek.

De ez nem azt jelenti, h a plázacicákra gerjedek! :D

2012. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké:DKöszi!
2012. márc. 31. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!