Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lépett ki Molnár "Cseres...

Miért lépett ki Molnár "Cseresznye" Levente a Tankcsapdából?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 21:53
 1/7 sebikori100 válasza:
25%
nem tudom
2012. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én sem :D
2012. márc. 31. 22:20
 3/7 peterlord ***** válasza:
64%
Nem lépett ki, kitették. Nem nagyon tudta azt a szintet megütni szakmailag, amit illett volna tudnia. Volt, hogy a roadjaik jobban gitároztak mint ő. S persze ez még nem nagy baj, de emberileg sem úgy állt a dolgokhoz ahogy kellett volna. Persze ezt kulturáltabban kommunikálja a zenekar, mint én...
2012. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
na azért itt nem olyan dolgokról volt szó, hogy nem ütött meg egy szintet és emberileg sem állt úgy a dolgokhoz ahogy kellett volna! Levente egy nagyon ügyes gitáros és egy nagyon jó ember, úgyhogy ilyeneket nem kell mondani... itt valami teljesen más állt a háttérben, majd úgyis minden nyilvánosságra lesz hozva egyszer, de addig sem kell hülyeségeket mondani, hogy miért tették ki a Cserkót
2012. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem elég bunkó csávó volt...
2012. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cseresznye nem volt szar gitáros!!!

Azért lett kitéve a zenekarból, mert Lukáccsal megfáradt az emberi kapcsolata.

2013. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
át váltott meggyre
2015. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!