Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe került hogy fesztivál...

Mennyibe került hogy fesztiválon voltál?

Figyelt kérdés

Melyik fesztiválon voltál, hány napot? mennyi volt az útiköltség, a belépő, a kaja, és az egyéb kiadások?

Előre is köszi:)



2012. ápr. 1. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 2010-ben voltam hegyalján (ritka jó élmény volt :D )

Kezdve az elején, a jegy maga 15000volt az egy hetes.. ami 4 nap.. de mi 2 nappal a fesztivál kezdete előtt lementünk hogy legyen jó sátorhelyünk ezért +2000 ft volt a kemping mivel csak a fesztivál ideje alatt ingyenes.. a hetijegyeseknek.. az utazás személy szerinte nekem nem volt drága mivel 90%-os kedvezményem van.. :D így az nekem kijött oda vissza 3000-ből... na mármost a költőpénz ügye.. :D az szerintem személyenként változó mert ki mennyit szán kajára piára stb... én min egy 20000 elvertem de ez nagy hülyeség volt.. de én hülye vagyok.. :D de am egy 10-ből ha okos vagy ki lehet jönni úgy hogy minden nap össze kell kaparni valahonnan... valakinek még kevesebből is sikerül.. :D egyéb kiadásnak tekinthető volt nekem az az 1 g fű amit vittem (2500Ft)... xD

a többit otthon összeszedtem amire szükség volt tisztálkodószerek stb.. :D kb ennyi :D

2012. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a részletes választ:))
2012. ápr. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!