Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok gitár oktatást...

Ajánlanátok gitár oktatást Pesten?

Figyelt kérdés
18. kerületben lakok szeretnék gitároktatásra járni ami úgy havi 10.000ft t nem haladja meg köszi
2012. ápr. 1. 23:42
 1/4 Jakcsi ***** válasza:

persze, ülj le otthon a gép elé, pötyögd be valahova, hogy guitar lesson for beginners és tanulj :D

És még pénzt se kell költened.

2012. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon jól tudod hogy az nem ugyan az én is bíztam benne de ez eléggé hosszú és bonyolult folyamat nem lehet netről elsajátítani profi szinten valakinek az alapokat meg kell mutatnia
2012. ápr. 2. 22:47
 3/4 Jakcsi ***** válasza:

Szerintem ne úgy állj hozzá, hogy te most profi szinten meg akarsz tanulni gitározni, mert hetek alatt elvérzel.

Én azt csináltam, hogy volt egy rakás szabadidőm és öcsém kapott egy 3ezer forintos metrós akusztikus gitárt, pengetett rajta 2-őt és letette.Én fölvettem és beültem a gép elé...Még aznap megtanultam pár dolgot pl:power chord, metallica-one eleje.

Majd ahogy teltek múltak a hónapok egyre jobb lettem, elektromosra váltottam, vettem az egyre komolyabb gitárokat és erősítőket és ha valamilyen technikát meg akartam tanulni azt a netről le tudtam nézni.

Első és legfontosabb dolog amit sok gitáros nem vesz komolyan:NEKED kell megtanulnod gitározni és nem valaki másnak helyetted.Persze tanárral könnyebb mert segít, meg elmondja, hogy mi jó és mi nem jó de akkor is a munka 95%-a csak rajtad áll vagy bukik.

Én sem vagyok profi(nagyon nem) de 2 év szobagitározás után eljutottam arra a szintre, hogy el tudok játszani néhány nehezebb számot gond nélkül és improvizálni is tudok úgy ahogy pedig még gitártanárt se láttam egész életemben.

Tehát ehhez a hobbihoz is két dolog szükséges:egy kevés tehetség és iszonyatosan sok gyakorlás, máshogy sajna nem megy.

Sok sikert a zenéléshez!

2012. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van egy ismerősöm aki egyszer eldöntötte hogy megtanít gitározni mutatott pár dolgot én életembe először gitároztam azt mondta hogy tehetséges vagyok mert nem sok embernek áll rá a keze egyből sajnos ez az ismerősöm már azóta elköltözött külföldre
2012. ápr. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!